• görseller

• osman gökçek
    • osman gökçek
    • osman gökçek
  1. i.melih gökçek'in yıllardır kan kusturduğu çankaya belediyesi'ni ele geçirmek için yetiştirdiği oğlu. gün itibariyle ankara ekinden adaylığını açıkladığını öğrendiğim kişi
  2. ----ev arkadaşımdan spoiler----
    ankara samanyolu kolejinden sınıf arkadaşım(!) şımarıklığı yüzünden her iki günde bir birbirimize girerdik. sınıfta 7-8 tane milletvekili çocuğu vardı, hepsi aynı gurubun adamıydı. bizim üstümüze çok gelirlerdi. bir ara öldürmeyi bile düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim. az çektirmedi bana ama son son hepsinin acısını çıkardım.
    ----ev arkadaşımdan spoiler----
  3. babasının tahtının varisi olan ıı. gökçek'dir. korkuyorum bu gidişle kardeşi kendisini gölbaşının soğuk sularında boğdurup tahta geçebilir. gerçi hoş, ankara emirliği kulları arasında kardeşini izmir sular amirliği görevine sürdüreceği dedikosu dolaşmaktadır.
  4. (bkz: şaka gibi)
    83 doğumlu, belediye başkanlığının babadan oğula geçtiğini falan sanan birisi. mecliste başbakanın eline kapanmış aday adayı bile olamayacağını öğrendikten sonra.
  5. çankaya belediye başkanlığı aday adayı olmak için dün meclise gidip recep tayyip erdoğan dan icazet almak istemiştir.
  6. "fatih sultan mehmet genç yaşında istanbul'u fethetti, ben de çankaya'yı fethedebilirim"
    "fatih sultan mehmet'in babası koskoca padişahtı, e benimki de öyle sayılır"
    "fatih sultan mehmet hocasının elini öperdi, e ben de öptüm ne var"
    "fatih sultan mehmet avni mahlasıyla şiir yazardı, bakın ben de web sahifemde avni tadında laflar (örneğin "gelecekte gençler gelecek") edebiliyorum"

şeklinde inciler döktürmeye pek müsait gördüğümüz, geleceğin belediye başkanı.