1. seksi demoralize etmeyen kadındır. işlem tamamlandıktan sonra 'ulan şimdi dudaklarıma yapışmasa bari' cümlesi geçirir erkeğin aklından, bi çoğu bunu yapmaz ama yapan var.
 2. erkeğini cinsel anlamda herşeyiyle kabul eden kadındır. erkekte o kadına karşı tapınma yaratır. ancak belirtmek lazım bunu herkes yapamaz. en azından ülkemizde. o yüzden bi de kadın seviliyorsa erkek onu kolay kolay bırakamaz...

  bu arada sperm in tadına bayılan kadınların olduğu söylenir. çok iğrenç bir şey gibi gözükse de iki kişi arasında olduğu sürece ve de zorlama yoksa kimsenin bi şey demeye hakkı yoktur...
 3. nasıl ki erkek kadına oral seks yaparken ıslanan vajinanın suyunun tadına bakıyorsa, kadının da meninin tadına bakması çok abes bir durum değildir. eğer erkek pastırma / sarımsak yemediyse çok sorun olmaz. hatta ufak bir tüyo: eğer oral seks kadının ağzında bitecekse işlemin öncesinde ananas, çilek gibi hoş kokulu meyveler yenirse (elbette sindirilmesine izin verilmelidir) meninin tadı ve kokusu da bir nebze güzel olacaktır.

  gerçek olan tek şey şudur: erkeğin menisinin yutulması övme konusu değildir. işin en zevkli kısmı, erkek doruk noktasındayken yani boşalırken kadının onu emmesidir. bu zevk erkek için tarif edilemez.

  neredeyse tamamen objektif bu yazıyı hangi mantıkla eksiliyorsunuz anlamıyorum.
 4. aşırı mide ağrısıyla kendisini hastanede bulduktan sonra doktorun ona midende yabancı şeyler var her şeyi yutma demesinin ardından 'pekala' deyip soğuk soğuk terleyen ve ortamı terkedince hiçbir ağrısı kalmayan kadındır.
  boşuna telaş yapmış.
 5. faaliyetini ve partnerini taçlandıran 78. level druid. dikkatle bakıldığında bu melaikelerin başının üstünde açık mavi hare görülebilir.