1. onu gördüğünüzde saçlarınızı toplayın göz hesabı bi on adım ne kadar olur hesaplayın,o on adımı yürüyün ve birden ahtapot gibi sarılın ama böyle şaşkına dönsün sesini çıkarırsa ağzına falan vurun.

işte bu kadar.
  2. eğer elde etmekten kasıt seks yapmaksa bunun için 10 adıma cidden gerek yoktur. eğer çok saçma sapan değilseniz, 'merhaba sevişelim mi?' dediğinizde (eğer olanakları varsa) erkekler kolay kolay hayır demezler. bu bir şey ifade etmez bir erkek için.

ama olay da budur zaten.
    erkek elde edilmiş olmuyor yatınca. sadece yatılmış oluyor.
    bir erkeği elde edemezsiniz.
    sahibi olamazsınız.
    sadece bir süreliğine, erkeğin ruhunda, gönlünde, aklında ve belki de cüzdanında saltanat sürersiniz.
    hepsi budur.
    buna kendinizi alıştırın.
    sonra bocalıyorsunuz, görüyorum üzülüyorum.
  3. erkekeleri elde edilen bir varlık olarak gören kızların geçersiz savıdır.elde etmek diye bir kavram var ise,kızların o erkeği aruzladığı ve ona ulaşmak istediği orataya çıkar.
    sevgili kızlar,istisnalar var bu erkeklerde ama erkekler elde edilmez,öyle bir kavram yok.erkek sahip olur.şöyle örnek vereyim ki anlaşılsın.bakın kızlar;bir kız sevmediği istemediği birisi ile sevişemez,zulüm,ölüm gibi gelir ancak erkeğe bu fark etmez,hani geyik olsun diye nefes alsın yeter diyoruz ya cidden öyle ışık kapanınca pek fark etmiyorsunuz.
  4. bi şekilde tenhaya çekin ya da takip edin tenhada kıstırın. tahmini on adım mesafe aralanıp koşarak üstüne atlayın. poposunu tartın mıncıklayın vb hayır diyen olacağını sanmam.
  5. 1. uzun uzun bak
    2. aşık olduğuna inandır
    3. seni kullanmasına izin ver
    4. karşılıksız mutlu et
    5. onurunu ezdir
    6. her koşulda cepte olduğunu bildir
    7. kendin olmayan ol
    8. o konuşsun sen dinle
    9. derdini derdinden üstün tut
    10. sürekli ağla

o mu seni elde etti sen mi onu bilinmez fakat aşık yüreği bir nebze tatmin eder, aşikardır.

ekleme: hops tabi ki böyle yapmayın. şaşırdınız mı ciddiye almayın.