• görseller

• neverwinter nights
  1. kesinlikle multi player oynandığı zaman tadından yenilemeyen bir oyun oluyor..grafikler bir rpg oyun için aşmış derecede güzel olmakla beraber, aranılan çoğu rol yapma özelliklerini de bünyesinde barındıran bir oyun olmuştu..zevkliydi ve devamını dört gözle bekliyoruz..
  2. harita ve senaryo yapmada sunulan olanaklarla frp türünde çığır açmış olan oyun. frp severler zaten oynamışlardır. herkese şunu bunu seven diye ayrım yapmadan tavsiye edilir.
  3. bard oynatması zor ama bir o kadar eğlenceli oyundur. ayrıca bir ara elf olayım, iki elime birer scimitar alayım, drizzt kıvamında ortamlardan ortamlara akayım diye de bir niyetlenmişsem de oyun bunu yememiştir. denemeyiniz. alınız off handinize efendi gibi bir short sword öyle abarınız.
  4. oyunla beraber iki tane de ayrı oyun tadında expansion pack'i vardır bunun.
    (bkz: the shadows of the underntide)
    (bkz: hordes of the underdark)
    her birini bir kaç defa bitirmiş bir insan evladı olarak class'lar hakkında biraz atıp tutacak olursam.
    oyun, masaüstünde bi insan evladı en iyi hangi karakteri canlandırabiliyorsa yine aynı karakterle başarıyı yakalayabiliyor. en saçma örnekle açıklamak gerekirse barbarian ile katliyamdan katliyama koşarken aynı denemeyi ben yaptığımda yeterli başarıyı gösteremedim. aynı şekilde sorcerer ile dünya alemin eline veren ister underdark ister faerun 4-1 yanda her hangi bir lesser god ın eline verebilecek kıvama eriştim. bu noktada gayet taraflı bir yaklaşımla; sorcerer dünyanın amına koyar diyebilirim.
    expansion larda ise, harper scout, assassin, shadowdancer, red dragon disciple, pale master gibi prestige class'ları deneme fırsatım oldu assassin hariç hepsine kafam girsin..zira harper scout gibi efsane bir prestige class'ı yeteri kadar yansıtamamışlar fakat assassin oynarken artemis entreri tadı yakalamak mümkün oluyor. en oynanası pc/rpg lerden biridir.
  5. hayırlı bir mesele hakkında bilgi edinmek için yaptığım icq sazanlığı sonucu 2004 yılının baharında, tam da 19 mayısta tanıştığım, yeni yazarlara olan sempatik yaklaşımıyla kendisini daha da sevdiren yeşil gözlü temiz yüzlü insan.