• videolar

1. aslında aşırı seks düşkünü kadın anlamındadır. kavramda esas itibari ile nymphomania'a düçar olan bireyin cinsiyeti açısından değerlendirme yapıldığı göz ardı edilmemelidir.
  2. insanı erkekliğinden bezdiren tip...
    lan bunlardan birini tanıdım, tanımaz olaydım. hayatımı sikti ya... üstelik öğrenci daha, doktora yapıyor. tanıştık ediştik neyse, hani insanda bir doyum noktası vardır. bunda böyle bir şey yok...

lan anlatmaya utanıyorum, anlatmasam da çatlayacağım, öyle bir paradoks halindeyim. gece gündüz, yedi öğün istiyor bu. senin amına koyuyor, ondan sonra başkasına gidiyor, ondan sonra başkasına, ondan sonra başkasına... sonu yok amına koyim. haftanın 2 günü boş kalırsa, ikincisinde sancılar içinde kıvranmaya başlıyor. fihristten, feysten kim gelirse artık. kimseyi bulamadı, bir bara gidiyor, oradan adam kaldırıyor.

en çok da neyi enteresan... zaman zaman gol atan futbolcular gibi şükür secdesi yapıyor. "allah'ım beni bu kadar güzel yaratmasaydın, ben şimdi kimseyi bulamayacaktım. ne yapardım?"

bütün samimiyetimle söylüyorum, hayatımda böyle bir şey görmedim. bu ne lan? hani roma tarihinde, bizans tarihinde falan görürüz, öyle bir şey... makine mübarek!

ama bu sefer kararlıyım, bir daha ağına düşmiycem. şu an nerede olduğun tahmin ediyorum ve iğreniyorum. hani "sevişmek" diye sıcak bir laf var dilimizde, onu unuttum adiyim. yok ya, bu başka bişey... iyi de amına koyim, iki sene sonra, üç sene sonra ne olacak lan bu? sordum da bunu. şöyle diyor:

- kimseyi bulmazsam intihar ederim!

inanılır gibi değil amına koyim ya!
  3. cinsel dürtülerin kontrol altına alınmakta zorlanılması nedeni ile yaşanan hiperseksüalite. bu kadınlar erkek hastası değillerdir, tam aksine bu durumu kontrol altına alamamaktan dolayı yoğun bir ızdırap çekerler. zira, sosyal ve piskolojik bedeli çok ağırdır.
  4. seksi giyinmesi ile belirli gruba ayrılır.seks konuşurken arkadaşı olan erkeğe rahattırlar bir de onunla yatmaya başlarsa o zaman gerçek kişiliğini tespit edilmiş olur.erkeklerin düşünmediği fanteziler kurarlar. örn:ofiste seks gibi ve artık karşı taraf için yoğun idman başlar.ilk başta zevkli gelebilir ama inanın yoruyor bu hastalığa muzdarip kişiler.doyuramıyorsunuz ve seksten erkeği soğutabiliyor.içinizden bu hamdiye çeşmesi değil deyip sırtınızı dönüp yatasınız geliyor.kadınlara ithaf edilme nedeni genellikle erkekler fiziksel gücünü kullanıp tecavüz vakalarına neden oluyor ama kadınsa hasta olan kişi erkeklerin canına millet.birde tek erkekle zor vücut bu iki tarafında fiziksel ve ruhsal yoran bir hastalık kısacası
  5. hiperseksüelitenin sadece kadınlara has bir durummuş gibi algılanmasına neden olan ataerkil anlayış ürünü etiket.