• görseller

• nejat işler tayyip erdoğan benzerliği
  1. evet gerçekten de böyle bir benzerlik vardır.önce duyan kimse inanmak istemez,sonra "aa yaaa amaaaa" gibi nidalar attıktan sonra durumun ciddiyetine varır ve o andan sonra nejat işler den nefret eder.
  2. küpesi eksik benzerlik. küpe taksa, dünyaya küpe takan insanlar gibi de bakabilse, bir empati kursa benzerlik olur.

not: küpe takan adam olur mantığı yok burada. neye not düştüysem sanki?
  3. tamamen orda burda şurda duyduğum,kesinliği olmayan bilgilerle nejat işler'in tayyip erdoğan'ın yeğeni olmasından kaynaklanan benzerlik."yav ne bu yav benzerlik de bitti.önceden böyle miydi benzerlikler?" şeklinde yorumlar katılarak duyduğum için siz inanmayın.

edit: yeğeniymiş galüba.
  4. göz var nizam var, birbirlerini andırmıyor değiller... ama bunun için kendimize 'acaba benziyorlar mı' sorusunu sormak ya da bu soru ile karşılaşmak gerekiyor. tek durduklarında akla ötekini getirmiyorlar. zira bu başlığı görene kadar bu durumdan bihaberdim.
  5. akraba ilişkisi olarak düşünülürse normal karşılanmalıdır şayet bildiğim kadarıyla evet akrabalar amma velakin nejat abimiz doğru yolu bulmuş kafa yapısı olarak tayyip erdoğandan farklı oluvermiştir.
  6. yıllardan beridir tanıdığım,beğendiğim ve baya da bi yakışıklı bulduğum süper kabiliyetli oyuncunun geçen yıl tayyip'in yeğeni olduğunu öğrenmemle birlikte bir anda gözümün önünde bir ampul kafalıya dönüşmesidir.akraba oldukları bilinmediği sürece kimsenin birbirine benzetmeyecekleri bir ikilidir aslında ama gerçekte benzerdirler işte. bende nejata olan sevgimden dolayı onu tayyip gibi görmekten vazgeçip,tayyipi nejat gibi görmeye başladım,bu ampulde yakışıklıymış aslında falan diyorum.
  7. bi şekilde yeğeni olduğunu duyan kişilerin kendilerinden fazla emince sağda solda söyleyebilmesinin sebebi olan benzerliktir..