merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

nagehan alçı ve rasim ozan kütahyalı nın boşanması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. son dedikodulara göre nagehan alçı'nın, rasim ozan kütahyalı'yı boşayacağı söyleniyor.

dünyamı karatan bu haberle, bu güzide çiftin aşkının sonucu olacak bir marslı'ya en çok benzeyecek homo sapiens'i görme şansımızın kalmamasıdır.
  2. tencere kapak ilişkisinin sonu bulacağı, gönülleri kıracak olan eylem. dünyaya kendilerinin kıvamında çocuk getirmemeleri insanlık için büyük bir adım olacaktır.
  3. belki kendi dünyalarına çekilirler,gözükmezler ortalarda falan.bi' rahat edelim. ha ille de tanım diyorsan:daha çok bağırmaları,televizyonda,açık oturumarda daha çok gözükmeleri halinde beni derinden üzecek olandır.
  4. valla birbirlerine bu kadar yakışan bir çift de ayrılırsa evlilik müessesine zerre inancım kalmaz. en klişe tabirle bu ikili bir elmanın iki yarısı lan.

ama diğer taraftan düşünüyorum da ; mesela bunların çocukları olsa ileride " benim babam rasim ozan kütahyalı annem nagehan alçı" diyecek. o da çok zor bir durum.

ne bileyim . hayırlısı olsun ya.

ispikçiliğin bokunu çıkartanlar için geliyor :

tanım : iki ünlü gazetecinin evliliklerini sonlandırması olayı.

oldu mu amına koyayım ?
  1. 1