1. ankara maltepe'de bulunan içkale oteli'nin sahibi, içkale şirketler grubunun onursal başkanıdır.
    verdiği davetlerle, hanım arkadaşlarıyla umreye gitmesiyle sık sık magazin programlarında boy gösterir.
    eşi mehmet içkale trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. *
  2. yıllardır kendisi ve malum kişi hakkında bilinen dedikoduların sonunda patlak verdiği kişidir.

ankara'da siyaset muhabiri, bürokrat, milletvekili, parti görevlisi ve bunun gibi bilimum insanın bildiği ama kimsenin dillendirmeye götünün yemediği durumlar yakında ortaya çıkacak gibi duruyor.

haa, bu arada internete sansür uygulanması gibi dertlerimiz vardı ya hani.. sansürün allahı geliyor şimdi!

not: buna otosansür de dahildir. meraklıları şimdiden tüm internet aleminden ss almaya başlayabilir.
  3. başbakanla bırakın gönül ilişkisini, cinsel münasebeti bile olmuş olsa, kendisiyle ilgili iddialarının tekinin bile "iftira" dan öteye gidemeyeceği kişi. gerçekte ise adı, akp'nin mağdur politikası için ihtiyaç duyduğu "karalama,iftira" iddialarında geçen kadın. başbakan'ın bugünlerde rezil bir dille (ağza alınmayacak şeyler söylüyor hakkaten) üzerine gittiği kaset konularının üstüne, müthiş bir tesadüfle yetişmiş olayın kahramanlarından biri aynı zamanda. kendisinin dindar kimliği de olayın tuzu biberi. akp karşıtları bundan birşey ummak ya da dillendirmek yerine "bizi ilgilendirmez, boş iddia" tavrına girse, gerçekten kendileri için daha iyi olacak. çünkü en geç bir hafta içinde tayyip bu konudan bahsedecek, ve kurmayları da rezil iftiralar falan filan diyerekten heryerde bundan söz edecek.
    zaten soyadı içkale olan (sanırım oğlu) twitter da nadire içkale geçen twit lerin sahiplerinin tespit edilip yasal işlem başlatılacağını twitlemiş.
  4. illa öncelikle tanım; tanımadığım kadın.

tayyip'ide savunmak bana düştü ya hay .mına koyim daha neler göreceğiz.

sihirli sözcük. tutarlılık.

bu ülkede kimlerin kimlerin yasadışı yollarla elde edilmiş ses kayıtları seks kasetleri ve iddaaları çıktı geriye dönüp baktığınızda durumun hiç de iç açıcı olmadığını görürsünüz. bu ülkede birilerinin öteden beri bunu bir iş yapma yöntemi olarak benimsediğini söylemek yanlış olmaz.

yapanın her yaptığının yanına kar kaldığı, böyle bir algıya geniş kesimlerin gark olduğu, yasadışı yollarla elde edilmiş kasetlerle ses kayıtlarıyla insanların itibarlarının makamlarının izzet-i haysiyetlerinin parçapinçik edildiği, boka bulanmış ikiyüzlü bir ahlakın toplumun üzerine mütemadiyen kusulduğu bir ülkede kendilerine bu bokun bulaşmayacağını işgal ettikleri makamlar, arkasına aldıkları rüzgar nedeniyle düşünenler olsa da gerçek şu ki cin şişeden çıktımı onu oraya bir daha sokmak çok zordur.işte bu yüzden çamur at izi kalsın, bok ye tadı kalsın, boşver üstü kalsın demek sadece işin kolaycılığı olur. kolaycılığa kaçmamak lazım.

ahlaki olarak bir zaafiyet fakat yasal olarak suç olmayan bir davranışı, kanun dışı yollarla saptanıp sergilenen kişilerin bütün bedeli tek başlarına ödemeleri neresinden bakılırsa bakılsın adilane bir durum değil. kiminin komplo dediği kiminin montaj dediği kiminin iftira dediği böyle durumlarda herkes pisliği nasıl temizleriz derdinden ziyade nasıl kendimize rant devşirecek bir biçimde karşı tarafın üstüne başına bu boku sıvarız diye düşündüğünde sıvamakla uğraşırken o boka bulanabileceğinide bilmeli.

koca koca makamlara sadece penis ile gelinebilecek olsaydı bu ülkenin cumhurbaşkanı şahin k olurdu. penis ile gelinmeyen bir makamın penis yüzünden elde çıkmasına zedelenmesine yıpranmasına ses çıkarmayanlara acil olarak sabah akşam birer posta penisilin verilmeli ki içlerindeki pislikten arınabilsinler.

başını kuma gömenlerin göze daha bir batan kıçları darbe almış bile olsa bu onların benzer durumlarda aldıkları tavırların aksine savunulamaz buradan rant devşirilemez. devşirilmemeli.

parmağın işaret ettğine değil parmağın sahibine bakmayı öğrendiğimizde bu ülkenin penis ile yönetilmeyeceğini de kendiliğinden öğrenmiş olcağız.

hörmetler...
  5. hakkında iddia edilen şeylere çok değerli ve tarafsız basınımızda nedendir bilinmez rastlayamadığım hanım kişi.
  6. oğlunun twitterdan millete tehditler savurduğu kadın. olan biten üstünden hiç bi yorum yapmak istemiyorum. ayıbın ne olduğunu öğrenerek yetiştirildik çok şükür.

tayyip bey açısından bakıldığında daha önce defalarca özel hayat üzerinden siyaset yapan,başkaları hakkındaki benzer haberlere mahalle dedikoducuları gibi "ateş olmayan yerden duman çıkmaz." diyen birinin başına gelmesi ironiktir ama o başka.

bu da bana zamanında tarkan'ın yurt dışında erkeklerle çekilmiş samimi fotoğraflarını yayınlayıp özel hayatını çirkince deşifre eden reha muhtar'a söylediği: "herkesin bir gün özel hayatına saygı duyulmasına ihityacı olabilir reha bey.", demesini anımsattı.

medya sessiz. dokunan yanıyor diyolar,ben bilmem.
    twitter kullanıcıları iki yüzlü ve kolpa. bütün oyun bu hanımefendinin üstünden dönüyor.
    ben? ben hiç bi' şey düşünmüyorum. zaten de beni ilgilendirmez.