• videolar

• görseller

• nadide sultan
    • nadide sultan
    • nadide sultan
    • nadide sultan
    • nadide sultan
  1. 'ah azize, vah azize' adlı şarkıyı ingilizce söyleyerek katletmiştir,bu şarkısıyla avrupada yapılan etnik müzik yarışmasında derece almıştır ve bütün avrupada satılacak olan bir cd'de ülkemiz bu şarkıyla anılacaktır. şarkının içinde 'ah azize vah azize, i must have you' gibi bir çok trajikomik vakalara rastlanabilir. üstelik irlanda aksanıyla bu şarkıyı söylediğini iddaa etmiş, ingilizcesinin aksan bozukluğunu bu şekilde örtmüştür.. bir de fransızcasını hazırlayacakmış.. ben daha söyleyecek bir şey bulamıyorum.aklıma kötü kötü şeyler geliyor.sustum.
  2. son günlerde kendisinden bahsedilmeyen, tahminimce unutulmuş eski ünlü. bir daha hatırlanmaması ve hem onun hem bizim mutlu birer hayat sürmemiz dileğiyle...
  3. şu an nadide sultan adını herkes biliyorsa bu, kendisinin sahip olduğu devasa memeleri sayesindedir. bu nedenle göğüslerinden birinin adı nadide,diğerinin ki de sultan olmalıdır ki hak yerini bulsun.
  4. 21 aralık 2007 deki beyaz show'da denk geldiğim, yüzünü görmezden gelsem 'oha kıza bak' diyebileceğim bir imaj ve kıyafetle sahneye çıkan taşıyıcı *

tanışmak, kaynaşmak istiyorum o taşıdıklarıyla.nedendir bilinmez kanım ısındı birdenbire onlara. sevdim kendilerini

(bkz: severek izliyoruz)
    (bkz: izlemeye doyamıyoruz)