• videolar

• +6 görseller

• muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
  1. tek muhteşem ürünü bim in caseydir.. casey kekleri diğer keklerden daha ucuzdur tadıda gayet güzeldir..bi tanesi doyurmuyor yalnız ikinciyi istiyor bünye..
  2. bazen insanın dumur denizlerinde balık olmasına neden olan ürünlerdir. ummadığınız bir anda hayatınızı değiştirir.

anımız şöyle: itü'de mekatronik mühendisliği yüksek lisans programında okuyan bir arkadaşım bir gün heyecanlı bir sesle beni aradı, abi bim'de uzaktan kumandalı denizaltı satıyorlarmış, danışman hocam görmüş, tam da senin eve yakın olan bimde hem de. doğal olarak duyduklarıma inanamadım, lakin dedikleri doğruydu. aradaki kısımları atlayarak hikayenin sonuna geliyorum, o arkadaşım yüksek lisans tezi olarak uzaktan kumandalı denizaltı tasarladı iyi mi, inanılması zor ama muhteşem bim ürünleri sağolsun.
  3. sole margarin yağlarıdır.şöyleki bu sole bir nevi sana yağ kategorisindedir.ama fiyatı sadece ve sadece 0.85 kuruştur.varın kaliteyi siz hesaplayın!son kullanma tarihine aldanmayın ilk aldığınız gün bile zehirleyebilir.üniversiteyi yeni kazanıp ucuz diye bim çılgınlığı yaşayacak olan öğrenci arkadaşları şimdiden uyarmak isterim.bizi hiç uyaran yoktu zamanında ah ah.