• videolar

• +6 görseller

• muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
    • muhteşem bim ürünleri
  1. le cola vardır bir de. içenlerin ömrünün 45 yıl kadar kısaldığı iddialar arasındadır.

(edit:başlık üstüme kalmıştır. yukarıda yazan ürünlere ek olarak bir de ifadesi kullanılmıştır.)
  2. bim'de satılan sinbad kuruyemişleri tadım'ın ve malatya pazarı'nın en büyük rakibi olmuşlardır. ayrıca pamko diye lanet bir mısır cipsi vardı. ağzını dilini kuruturdu insanın, cipse az para vereyim derken içeceğe para dökülürdü. içeceğe de mi paranız yok, o zaman da açılırdı bir le porta oh mis.
  3. vip coffee vardır bide. o da inanılmazdır. 3'ü 1 aradası bile var. hatta nescafe iceçıkınca bunlar da vip iceçıkarmışlar geçen evde gördüm artık kim aldıysa. o kadar da rekabetçiler yani koçlarım benim.
  4. bazen kesin kötüdür diyenleri mahcup eden ve fiyatından beklenmeyen muhteşemlikte çıkan ürünlerdir. markasını hatırlayamadığım bizim ailede bim reçeli kod adıyla bilinen, koca koca paketlerde satılan reçeller bu konuda bir numaradır. hem diğer reçellere göre daha ucuz, hem de bol meyveli, öyle jöle gibi değil, üstelik plastik dikdörtgen kapları da çok kullanışlı. bir de evhanımlarının pek bir beğendiği, kulaktan kulağa yayılan efsane markalı pirinç vardır ki piyasada satılan pek çok pirinçten on kat güzeldir.
  5. muratbey lor peyniriyle hiçbir lor peyniri yarışamaz bile, biz ailecek öyle lezzetli lor peyniri yemedik, süt gibi, kaymak gibi, kokusuz, tuzsuz gerçekten muhteşem bir peynir. nitekim ucuz da.
  6. bide bimciler vardır her naneyi oradan alan. bende yeri geliyor bazen önünden geçerken birşeyler alıyorum. bim olduğu için değil, o an için ihtiyacım olduğundan alıyorum, markettir sonuçta. fakat bazı kitleler için toptan fiyatına satış yaptığından dolayı sürekli alışveriş yapılan yerdir. saygımda sonsuzdur, çünkü para kazanmak denen mevzu o kadar kolay değildir. ancak bu en başında belirttiğim bimci diye tabir ettiğim güruh olayı abartmıştır, bunlar aldığı her ucuz ya da ucuz ve kendi işine yarayan malzemeyi aldıklarında çevresindeki insanlara "bimden aldım valla çok ucuz bimilyon." ya da "ay valla bimde şukadarcık fiyata satılıyordu hemen aldım" demeleri işi laçkalığa döktüğünün göstergesidir. alışverişini yap geç niye broadcast yayın yapıyorsun onu anlamadık bi.