• görseller

• mithat can özer
    • mithat can özer
    • mithat can özer
    • mithat can özer
  1. bu yaz sevgilisinin poposunu öperken çekilen resimleriyle gündeme gelmiştir, istemese de getirilmiştir.
  2. sahnede timsah yürüyüşü yapıyor diye annesine sitem edip, akabinde magazine malum görüntüyle malzeme olmuş ironik şahsiyet.
  3. sezen aksu'nun gölgesinden biraz kurtulmak için londra'da yaşayan,düzenlemelerini harika bulduğum adam.en sevdiğim ise kalp unutmazdır.adam gibi adamdır.
  4. sezen aksu nun oğlu olmaktan başka ne yapmakta olduğunu merak ettiğim kişi.
    kendisi yakında şöyle bir röportaj verebilir ;

+ ne işle meşgulsunuz efendim?

- sezen aksu nun oğluyum ben, kendimi bildim bileli böyle yani, oğluyum.
  5. sezen aksu ibadethanesi olan evlerinin en alt katı stüdyo.
    4 katlı villaya gelmeyen müzisyen ve şarkıcı kalmamıştır.
    mithat kardeşim her an oradadır şarkı sözü yazmakta, müzik ve aranjörlük yapmaktadır.
    son derece yetenekli, terbiyeli, samimi ve saygılı biridir.
    bilen bilir.
    sadece sezen aksu nun oğlu gibi yaşamaz mithat can olmayı başarmış bir gençtir.
  6. adam 31 yaşındaymış. magazinde gördüm. nasıl bir zaman-mekan algılamasına sahipsem artık bu adamı ben hala 18-19 zannediyordum. bir şok geçirdim ve yaşlandığımı anladım bu saçma bilgiden dolayı, hayat ne tuhaf.
  7. 1981 doğumlu müzisyen kişi. kendisinden beş yaş büyük nurgül yeşilçay'la beraberdir. bu durum da kimseyi ilgilendirmemelidir. ayrıca üretken ve yetenekli bir müzisyen olduğunu anlamak için şu iki şarkıya bakmak yeterlidir.

1) tören
    2) acımayacak.

yolu açık olsundur.
  8. sezen aksu'nun oğlu olarak dünyaya gelince,ünlü ve müzisyen olmaktan başka şansı kalmayan playboy.