• görseller

• miss turkey 2012
    • miss turkey 2012
    • miss turkey 2012
    • miss turkey 2012
  1. düşük götlü ve bir metre bacağa sahip turk kızlarının içerisinde yarışmam mümkün olamayacağından ötürü giremeyeceğim yarışmanın birincisine verilen unvan.
  2. tüm adayların kahverengi saça sahip olduğu yarışma...enteresan ama kumrala dahi rastlamadım..tuhaaff çook tuhhaaaf..
  3. radyodaki reklamı kanımı donduran güzellik yarışması. kaydı bulamadım maalesef ama özetle; iki üç farklı ses çıkıp ben ondan güzelim, şöyle yapsam, ayağını kaydırsam, en güzel benim ,en en en tarzında lakırdılar ediyor. bildiğin et pazarı.
  4. adayların doğum tarihlerinin '91- '92- '93 arasında değiştiğini görmemle 'yaşlanmışız hafız' demem bir olmuştur.
  5. ---- alıntı ----

eser yenenler ve asuman krause’nin birlikte sunacağı büyük finalde türkiye güzeli’ni seçecek isimler arasında, son dönemde genç kızların en gözde genç oyuncusu çağatay ulusoy ve ekranların valide sultanı, türkiye güzellerinden nebahat çehre bulunuyor.

yarışma jürisindeki diğer isimler ise ‘iffet’ dizinde cemil karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu ibrahim çelikkol, model tülin şahin, bir başka tescilli miss turkey güzeli demet şener kutluay, gazeteci güneri civaoğlu, vogue türkiye genel yayın yönetmeni seda domaniç, ünü ülke sınırlarını aşmış moda tasarımcısı zeynep tosun, international hospital plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı dr. nuri soysal, ipek mobilya’dan nezahat tosun ve miss turkey organizasyonu başkanı can sandıkçıoğlu.

---- alıntı ----

hay sikeyim sizin yapacağınız yarışmayı. tamam yarışma zaten saçma da ipek mobilyadan tutup getirdiğiniz jüri üyesi ne amk. ipek mobilya ne alaka?! doktor ne!? hadi anladık diğerlerini ne kadar mantık dışı olsa da, ünlüler vs vs. ama ipek mobilya ne allasen...
  6. sunucuların sunmaya çalıştığı yarışmadır. 

hem göz zevkini bozma açısından hem de kendi içlerindeki uyumu tutturamama bakımından ancak bu kadar yanlış bir seçim yapilabilirdi. asuman krause'nin iyi bir sunum yapabileceğini düşünürken yanındaki şahsın daha önce hiç ödül töreni izlemediğine karar verdim. adam adım atacak çekip gidecek ekrandan yine 'hıh burdan değil mi' diye gereksiz gereksiz cümle kuruyor. 

jürideki birkaç kişiye de ben anlam veremedim ya hadi neyse belki işlevlerini çözememişimdir henüz.