• videolar

• görseller

• minoset
  1. bugün berberde gördüğüm bir abinin kaşınıp ana avrat küfür etme sebebi.alerji yapıyormuş..

ya hep böyle oluyor gün içinde ola gelen bişey,örneğin bugün sözlükte petek dinçöz'ün foolish casanova şarkısına hatırlatan bir giri gördüm sonra akşam bir arkadaşım bana şu an ne dinlediğimi duysan engellersin diyerek konuşmaya girdi ve dinlediği şarkıııoohaaaaaaaaaaa ! abi yuh allah belamı versin online oldu adam şuan abi inanması güç gelebilir ama oldu bu yuh..neyse yarım kalmasın.işte arkadaşın dinlediği şarkı oydu.ve.. ve henüz bu sabah minosetten bahsederken abi sözlükte bu başlığı sol tarafta görmem garip geliyor.çekim yasası diye saçmaladıkları bu mu ? biri açıklık getirmeli.ne zaman beynimin bir yerine kazınmış birşey aklıma gelirse herhangi bir nedenden ona çok yakın zamanlarda benden alakasız gelişen olaylarda ona rastlıyorum.yoksa sadece dikkatimi çekmesi mi?

bak bazende saplantılı düşüncelerim var ki bunlarında bazıları küçüklükten beri geliyor.sanırım ortaokul 1 den bu yana kafamda dönen bir düşünce bir soru..ve hiç cümle yapısı bile değişmeden bu güne geldi hala o soru.'biz ölcez,sora cennet ya da cehenneme gitcez,ee sonra bu oluşumu aşamıcazmı level atlamak gibi bişey mi bu ee son seviyesi ne peki ? (bu arada akla mario gelirdi ki bugün dahi gelir )sonsuza kadar orda mı kalıcaz e buda sıkıcı.cümle yapısı değişmedi dediysem büyüdükçe argolaşan ağızda araya küfürler geldi be abi olsun o kadar hor görmeyin..kime söylediysem bunu küçükken fazla düşünme kafanı yorma böyle şeylere dediler.peki dedim geçtim..sizi seviyorum.
  2. plus'ı da var. iki yönlü keser ağrıyı. prospektüsünü oku. ikili etken madde.
  3. burnuma kan kokusu gelmesine neden olan ağrı kesici-neden oluyordur bu doktor arılar?-
    evet lan, bildiğin metalik&tıbbi bi koku geliyo burnuma.
    hafif ağrılarımı defedebiliyor ancak regl ağrısı gibi ağır vakalarda malesef işe yaramıyor.