1. bu ülkede doğru haber yapılmadığının göstergesi.milleti galeyana getirip,böyle dinci,laiklik üzerinden kendine prim yapmayı ilke edinmiş medyanın asparagas haberidir.seninin laiklik duygularını sömürüyorlar.kullanılıyorsun haberin ola.
 2. haber yalandır değildir bilemem ama insanlarımız bu kadar geri kalmış durumda. neymiş efendim kız mini etek giymiş, günahmış. milletin günahı size mi kalmış. ister giyer ister giymez. ama mini etekli bir kız gördüğünüzde o gözler fal taşı gibi açılıp bakmalar, laf atmalar hat safada. sanki bu adam porno izlemiyor. onlara da aynı şeyi yapın hadi.
 3. 11 aralık 2003 tarihinde fransa da cumhurbaşkanı'na sunulan "commission de reflexion sur l'application du principe de laicite dans la republique" - "cumhuriyette laiklik ilkesinin uygulanmasına ilişkin düşünce komisyonu"nun raporu'nda yer alan ve bir kuzey afrikalı bir kızın başına geldiği bildirilen olay'dır.

  haberin kaynağı özdemir ince; bir islamcı gazete tarafından bu haberle ilgili olarak basın konseyi yüksek kurulu'na şikayet edilmiş , incenin savunmasını okuyan, tanık olarak sunduğu ses kayıtlarını dinleyen basın konseyi yüksek kurulu, yazar hakkında yapılan şikáyetin yersiz olduğuna karar vermiştir.
 4. kavga yüzünden meydana gelmiş bir olayı kıyafet yüzünden olmuş gibi müslümanlara malederek yansıtmak, çarpıtmak gerçeği çarpıtmaktır ve yalancılıktır, bu da bariz bir yalan haberdir. çarpıtmak, hedef göstermek, karalamak bunların işidir.
 5. doğru da olsa, cumbada oturup, akşama kadar cımbız kullanan mahmure haberi.

  sokak ortasında tecavüz edenler de kesin islamcıdır.
  sonraaa,bir haber daha vardı caminin avlusunda uyuşturucu satılıyor diye, bunu yapan da islamcılardır.
  başkaaa, alkol alıp, bar çıkışında kadınları fortlayanlar, otobüslerdeki sürtüngeçler, falan hep islamcılar.

  avvvv kaçın kaçın islamcılar çok şey.

  ama inançsızlar öyle mi yaa? hı öyle mi? onlar insanlığın, adaletin, doğruluğun mihenk taşı, onların arasından, hiç böyle tu kaka şeyler çıkmaz.