• görseller

  • mini etek giyip taciz edilince zırlayan kaşar
  • mini etek giyip taciz edilince zırlayan kaşar
 1. mini beyinlerin iğrenç osbir ütopyalarına malzeme olan, asla ulaşamayacakları, ağızlarından salyalar akarak uzaktan izleyebilecekleri kız.
  mini etek giyer kaşar olur mahalle baskısına maruz kalır bu mahalle baskısını yapanlardır genellikle onlara aç gözle bakanlar, türban takar yobaz olur eğitimi engellenir. zordur kadın olmak ataerkil toplumlarda.
 2. bir gün nasreddin hoca'nın eşeği çalınmış. hoca can sıkıntısı içinde durumu komşularına anlatınca her kafadan bir ses çıkmaya başlamış.

  birisi: hocam niye ahırın kapısına iyi bir kilit takmadın ki?

  bir başkası: evine hırsız giriyor da senin nasıl haberin olmuyor?

  bir diğeri: hocam, kusura bakma ama eşeğin çalınmasına en büyük sebep sensin. çünkü doğru dürüst bir ahırın bile yok. nerden baksan dökülüyor.

  hoca kızmış: yahu demiş, iyi, güzel, kabahatin hepsi benim de,
  hırsızın hiç mi suçu yok?
 3. "kaşar olmamış ama ya, orospu dememiz gerekiyordu. sonuçta bir şeyler giyip kendisini elleten bir kişi ancak orospu hatta kaltak filandır. bizim buralarda hiç öyle kişiler yok. olunca da hemen toplanıyoruz laf atıyoruz, sarkıyoruz, üstüne atlayıp açlığımızı bastırmaya çalışıyoruz. bunlar gibi kaşarlar bizim için ancak aperatif olur.
  bir de laf yediği zaman "bu ülkede de huzur kalmadı." diye zırlamıyorlar mı işte o zaman daha çok elleyesimiz geliyor ki anlasın yaptığı şeyin bedelini. biz mesela çok tuzu kuru insanlarız. kız kardeşimiz filan yok, olsa da böyle şeyler giymeyeceklerinden %100 eminiz. kızımız filan olunca da giydirmeyeceğiz böyle şeyler."
  (bkz: bir ayının not defteri)
  sanane lan kim ne giyerse giysin denilesi insanlar.
 4. mini etek giyen tacize uğramalı diye bi hissisayata kapılan o yurdum abazan yavşak erkeği zihniyeti kaşardan daha daha önemlidir..

  bu işin mini eteği olmaz,tarlabaşında sana dokunma hissi uyandırırlar olduğun yerde zıplarsın..