merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

mide küçülmesi

  1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. canım her yemek istemediğinde çevremdekiler tarafından başıma geldiği düşünülen olay.şayet bir insan obur değilse mütemadiyen canı yemek çekmez.normaldir.olur bazı insanlarda,yemek yemek yorar kimilerini kimi zamanlarda.rahat bırakmak lazımdır.iştah diye bir kavram var sonuçta.bazen azalır bazen artar.
  2. bir paket makarnayı yarım somun ekmekle tüketen biriyken, standart tost ekmeği ile yapılmış bir adet sandviçi bitiremeyen bir insan olmanızla sonuçlanan eylem.
  3. sıvı gıdalarla aranızın iyi olmasını sağlar.mide küçülmesi hamile kadınlar gibi ortalama her 20 dakikada bir kere tuvalete gitmenizi gerektirir.hayatınızın geri kalanında bazı destek kitlerini sürekli almanıza neden olur. çünkü vücuda oranla mide daha çok küçülmüştür. mineral, vitamin, protein, karbonhidrat , yağ vb. emilimi metabolizmaya yetmeyecektir.muhtemelen protein tozları, ve çeşitli mineral bazlı kapsüllerle geçecek bir ömür sizi bekliyor.