• görseller

  • michael sikkofield
  • michael sikkofield
  • michael sikkofield
  • michael sikkofield
  • michael sikkofield
  • michael sikkofield
 1. eğlenceli bir bloga sahip kişi. konuşur gibi yazıyor, içten. hani kahvede konuşan abiler vardır ya her boku bilen, muhabbeti hiç tükenmeyen. artık kalmadı onlardan gerçi. aha iste bu o.
 2. blogunu ilgiyle ve sıkılmadan takip ettiğim araştırmacı insan. sağlam kanıtlarla destekleyip yazacağını söylediği yeni yazısını merakla beklemekteyim.
 3. blogunda illumunati gibi konular hakkında yazıyor gibi gözüküp aşırı küfürlü bir üslup ile devamlı kemalistlerin yobaz olduğunu çığıran insan. gerçek yobazları temize çıkartmak, onları ''doğunun felsefesini kabul etmişler işte'' gibi komik bir açıklama ile aklamaya çalışan kişidir. kendisine göre kemalistler ise aşırı yobazdır, bu ülkenin amına koymuştur. gördük kim bu ülkenin amına koydu ve koymaya devam ediyor. hey allahım.
 4. lafı götünden anladığınız sürece bu adama daha çok malzeme çıkar. adamın alıp veremediği yobaz kemalistlerle ve yobaz dincilerle. daha doğrusu araştırıp etmeden her duyduğuna körü körüne inanan mallarla. çoğu yazısında bunu belirtiyor zaten. ve özellikle son yazısı "atatürk neden öldü(rüldü)?"de buna ve benzer konulara epeyce değinmiş. okuyun derim.

  http://michaelsikkofield.blogspot.com/...
 5. bloğuyla yardıran insan. hem çok iyi yazıyor hem de işlediği konular güncel. illuminati masonluk falan kanıtlıyor size. okumak lazım. eski incici şuan da ne olduğu bilmiyorum ama adam zeki.
  öyle işte kaynatasızlar
 6. yazdığı konular gece gece okurken tırsmama neden olsa da, kullandığı ifadeler arada yarılmama yetti. hep yazsın bence. ayrıca illumunati hakkındaki yazdıkları "acaba lan?" filan dedirtmiştir.
 7. daha bugün incide biyerlerde dolaşırken bloguna rast geldiğim ve de karşılaştığım ilk yazısını bir nefeste 2 saatte bitirdiğim harikuladeşuku bir yazar.. bence bir gazetede falan yazması gerekir..özet geçmesin piç hep uzun yazsın....

  (bkz: sana puanım on panpa)