merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

meydan larus

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. yurtta tanıdım ben bu götü *

öyle dediğime bakmayın ama arada kafa sikse de iyi çocuktur.gerçi komşu da olunca beni tamamen tanıdı mesela bana yemek yaparken yardım etmemesi gerektiğini yada izleyip beğendiği bir videoyu izletmemesi gerektiğini de öğrendi mutluyuz artık *

iyi kalplidir.gönlü boldur.parası yoksa bile bulur çıkarır verir bir şekilde.

neyse bu kadar makara yeter.

hatırlar mısın lan?ikimizi de aynı zamanlarda terk etmişti sevgililerimiz.sen bana o hayatımızı siken yurdun 4. katında gecenin bilmem kaçında "sıkmayak canımızı ne demiş beşiktaş tribünleri farketmez o kız sana bakmasa da farketmez o kız senin olmasa da farketmez kardeşlerin seni asla terk etmez" demiştin.kendi acını unutup benim azcık sırıtmam için neler yapmıştın?

benim birini sevebilmem ona dostum diyebilmem için -ama hitap olarak değil bildiğin kalpten yürekten gelen- aramda can bağının oluşması lazımdır.

bu yazar da onlardan biridir.

sağolsundur.4 yıldır yazdığım sözlüğe de hoş gelmiştir.
  2. kesinlikle 10 yıl geç doğmuş yazar. muhabbet edince yaşına insan kesinlikle inanmıyor. ayrıca müzik arşivini de paylaşıyor. cidden iyi niyetli. umarım hep öyle kalır!*.