• görseller

    • memeli erkekler
  1. östrojen fazlası olan erkekler.bu erkekler sütyen de kullanmadıkları için doğal olarak feci sarkık bir görüntü sergilerler.
  2. seinfeld'in bir bölümünde kramer süper bi icat geliştirmişti böyle abiler için ..hey gidi kramer hey !
  3. memeli erkekler üçe ayrılır; iri memeliler, sarkık memeliler, memeli memesizler. iri memeliler vücut sporu ile uğraşıp kaş yapan ve istediği zaman tabiri caiz işe "mıngır mıngır" oynatanlardır. sarkık memeliler işe kilo bakımından "maşallaaahh.." diyebileceğimiz erkeklerdir. memeli memesizler işe genellikle genç erkeklerin vücudunda olan, dümdüz bi şeydir.
  4. yayılmış götün ardından geçen seneler boyunca vucüdun aldığı yağ başlıca nedeni. kalçalar taşar, yürürken apış aran yanar, ellerini göğsünde birleştirirsin ardından ellerin biraz ileri kaçtığı görürsün. işte o zaman anlarsın sütyenlik memelere sahip olduğunu. etrafta eş dost mıncıklayarak dalga geçer. ee biraz abarttık ama utanalım. lütfen.
  5. (bkz: jinekomasti)
    fizyolojik olabileceği gibi patolojik de olabilir. altında yatan etkenin araştırılması gerekir. hormonlarla olan ilgisi ilgi çekicidir.
  6. resmen memeleri olandır, aga oha o nasıl göğüsler. özellikle bodycilerde çok var, ilginç yani. güzel falan sanmayın ha kıvanç a bakıp ibret alabiliriz adamda meme değil kas var.