• görseller

• mega holdings
    • mega holdings
    • mega holdings
  1. son zamanlarda liseliler ve üniversiteliler arasında yaygınlaşan modern jargonlarla süslenmiş saadet-zinciri. tek farkı fazladan bir domain ve wordpress kurulu bir host vermeleri.
  2. anadolu üniversitesi öğrencileri arasında yayılmaya çalışan yeni saadet zinciri dalgası . şöyle ki , bir ipad gösterip bunu 600 liraya sattıklarını , ne kadar süre içinde 600 lira bulabileceğinizi soruyorlar önce size . verdiğiniz yanıta göre de bu dalgayı allayıp pullayarak anlatıp 600 liraya domaini satmaya çalışıyorlar . yeni üyeler kazandırmanız durumunda da 12 dolar varmış kişi başı . çark böyle dönüyormuş , he inandım mı , inanmadım .
  3. kolay yoldan para kazanmanın yolunu bulduklarını sananlardan oluşan bir oluşum.bir de bunlarda bir hava var ki sanırsın iş adamı filan.zırt bırt bunları seminerlerle etkinliklerle gazlayıp duruyorlar.facebookta filan görüyorum da allahım nasıl inanmışlar ateşte bile yürütmüşler bunları.

edit:işin aslı için
    www.bankalarveorumcekler.com/hd66889_mega-holdings-bir-titan-zinciri-mi-.html
  4. kolay yoldan zengin olacağına inanarak kendilerine einstein gözüyle bakan bir grup insanın oluşturduğu bir pazarlama işi. sattıkları ürün ise bir internet sitesi. şu an ne kadar bilmiyorum ama 7 8 ay önce 550-600 lira civarı bi paraya siteyi alıp bunlardan biri olmak mümkündü. her sene bir de bu parayı tekrar verme durumu vardı. 3 5 kişi parayı kırar, gerisi mağdur yine, klasik titan zinciri yani.

benim anlamadığım ise bu adamların neyin kafasını yaşadıkları. elemanın biri girmiş buraya utanmasa okulu bırakacak. sürekli bi takım elbiseler, toplantıdan çıkmış edaları. her gün bir de facebookta afili sözler, hayal satmalar falan olmazsa olmazı. beğenenlerin de hemen hemen hepsi yine mega holding üyesi, karşılıklı birbirlerine gaz veriyorlar anlaşılan.neyse "lan bi sen mi kaldın akıllı? bu tarla mayınlı, ummadığın yer tuzaklı vesselam" der, sonlarının hayır olmasını dilerim.
  5. bir arkadaşımın gireceğini öğrendiğim zaman onu yoldan çevirmek için elimden geleni yaptığım bir işti bir zamanlar. ancak kendi gözlerimle gördüm ki çok da güzel paralar kazanıyor ve hayatından memnun.lan keşke girseymişim dediğim ancak tükürdüğümü yalayamadığım için giremediğim şirket.
  6. aklımın bir türlü almadığı sürekli zincirin en tepesindekilerinin cebinin dolduğunu düşündüğüm sistem. soy ağacına benziyor .dallar budaklar oluormuş. vs. ortada sermaye yok hiç birşey yok ayrıca 280 dolar yıllık üyelik ücretinden bahsediliyor.
  7. bir arkadaşımın ayda 802.067 lira kazandığı şirket. zamanında bana da demişti gir diye ama ben nah kafa girmedim. enes olgun çok akıllı bir lider. ona tapıyorum. ayaklarını yalayabilirim. azerbaycan'da ne güzel ayar virmiş mühendise, sokmuş çıkarmış. çiftçiyim ben, maraba. ağanın ağız kokusunu çekeceğime özgür olurum. ha öyle ha böyle, nasıl olsa ateşte yürüyoruz her durumda. hayalleri olan insan durdurulamaz, ben de hayallerime ulaşacağım. ağadan kurtulup mega kârhane'de paraya para demeyeceğim. zamanında girmedim, şimdi gireceğim. girmek istiyorum, yok mu bana sokacak? olmadı bak şimdi, kavram kargaşalarından hiç hoşlanmam. en temizi temiz beyin; kargaşa yok, huzur var.

arkadaşım şeytan.
  8. bir arkadaşımın daha 1 hafta önce beni içine sokmaya çalıştığı oluşum , yok istemiyorum diyorum illaki gel diyor adam ha isteyen girer istemeyen girmez ama ,ben girenlerin bu işe cidden hayatlarını bağladıklarını gördüm ,umarım istedikleri gibi olur...