1. pek çok alanda yeteneklere sahip olmasıyla, her gün başka bir kulvarda başarıyla at koştururken karşımıza çıkar bu kişi. aynı anda 398745639 projede/grupta/olayda yer alabilir. çok güzel cycle of fifths çizebilmesi yanında iyi oyuncudur-tiyatrocudur da aynı zamanda. zeki, çevik, ahlaklı, empatik ve sempatiktir.. bazı sözleri özlü söz yapılasıdır, . (nokta)'dan bile kitap yazabilir. özetin, özetini geçtikten sonra, müziğini ilgiyle takip edebilmeniz için: http://www.myspace.com/...
  2. cesaretli gayretli azimli hırslı yetenekli kişidir. boğaziçi matematikten ve yıldız kompozisyondan sonra şimdi de mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi kompozisyona girmiş jumper'dır. aylar sonra konuştuğumda kafamın zihnimin açıldığını hissettiğim dialoğu kurabildiğim nadide insandır. hep değişiyor ama hiç değişmiyor da aslında..
  3. bugun bumk caz korosunun şefliğini yapmış, an itibariyle sevilebilitesi olan müzisyen.bize dağıttıkları kağıtta 3 yaşında müziğe başladı yazıyo, ühh dedim arkadaş,o zamanlar bizim 11 tuşlu orgumuz vardı ama sayılmaz o. bugün düşdü salonda, ama yinede sempatik adam velhasıl
  4. bu akşam ege üniversitesi'nde bümk caz korosuyla bizlere adeta bir müzik ziyafeti sunmuş yetenekli insan. enerjisini beden diliyle çok iyi aktaran biri gördüğüm kadarıyla. kendisiyle tanışıp biraz sohbet etme fırsatı yakaladığım için kendimi şanslı hissettim, çünkü sanatla uğraşan insanların ortaya koydukları güzel şeyler karşısında o tatminkar, gururlu ama aynı zamanda mütevazi bakışlarını görmek benim için apayrı bir mutluluk kaynağı. masis de bu akşam bizlere alnından akan damlalarca terin ödülünü almışçasına, ışıl ışıl bakıyordu. elini sıkıp tebrik ettiğimde ve biraz konuşunca o enerjiyi daha iyi hissettim, hem kendim adına hem onun ve ekibinin adına tarifsiz bir gurur ve mutluluk yaşadım...

umarım böyle devam eder gibi klişe bir laf etmekense arkama yaslanıp onu ve yaptığı işi izlemek daha zevkli olacak, eminim ki o bunu böyle devam ettirmeyecek, daha iyiye daha güzele taşıyacak.
  5. bümk caz korosunü yöneten, çekip çeviren adamdır. "şampiyon" etmiş gene koroyu, avusturya'da.
    sağlam adamdır, güçlü bir kisiliktir. büyüdükçe şaşırtmaya daha geniş çaplarda devam eden çocuktur. go masis go.