• görseller

• marla singer
    • marla singer
    • marla singer
    • marla singer
  1. hic tanımasam da garip bir yakınlık duydugum izmirli olmasından dolayı da ister istemez bende bir sempati uyandırdan dobra kişi.
  2. toplumun çıkarlarına, demokrasiye, adalete ve ülkenin bağımsızlığına engel olacak her türlü kişi ve kuruluşa karşı olan, ve karşı olduğu için de davranışlarını buna göre yönlendirmeye çalışan kişi. ikiyüzlülüğe, çıkar ilişkilerine, irticaya, kadrolaşmaya, para için gazoz reklamı yapan devlet adamlarına, ülkenin ve insanların geleceğiyle oynayanlara, kendi çıkarları için avrupayı-amerikayı yalayanlara, 5-6 sene önce şeriat adına verdikleri demeci unutup şimdi türkiye cumhuriyetini yönetmeye çalışanlara, ülkede herşey olağanüstü güzellikte seyrediyormuş gibi rol yapan insanlara, arkasını sağlama almak için haberlerini, yayınlarını, programlarını baştakilere göre uyarlayan, halkı aptal yerine koyan medyaya; tahammülü kalmayan ve içerisinde bulunduğu boktan duruma rağmen, onu bu hale getiren kişilere oy veren insanları hayretle karşılayıp bu sürüsel duruma anlam veremeyen, içerisinde bulunduğu toplumun geleceği için çok kaygılanan yazar.
    (nickaltı bu kadar uzun giri girdiğim için de kusura bakmayın.)
  3. tanıdık gördük süfer bir insanmış. saç modelini de sevdim, aynısına kısa zamanda sahip olup 80'lere dönüş yapacağız.
  4. aşkın her şeye kadir gelebileceğini ve tyler durden gibi bir lideri yeneceğini, dişilerin aslında çok tehlikeli olduğunu yaratıklar olduğunu bize gösterenk kişi.
  5. bu insana ben bi türlü inandıramıyorum artık kendimi. ne söylesem sofistike yaklaşıyor. dalga geçiyormuşum. hadi canım o bir kere olur.

neyse efendim. kafa kız derler ya öyle birşey. tabi o frekansı tutturmak lazım gelir. başarılı da bir tasarımcı aynı zamanda. duruşunu korursa farklılığı ile iyi bir yerlerde görürüz kendisini. bi de burda kendisinden 3. şahıs olarak bahsetmem belki de hoşuna gitmeyebilir. ne bileyim şimdi aklıma geldi.
  6. rock n coke ta ''abi be çok soğuk be abi be hadi be güzel abim be'' diyerekten şemsiyemi gaspeden, üstüne bide sweatshirt umada niyetlenen, ''ben çelik, arçelik helelü'' fotosunda yanımda duran kişi.(kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim)