1. 2 kamyon tuğla boşaltayım ki çekilir iş değil. bence sorun yok tabii, al çık siktir ol git. ama bu döngüyü kasiyerler sağlayamıyor. kasiyer erkek olduğu durumda yani, kızsa sorun yok. tek başına ped almak zaten mümkün değil, illa yanında başka şeyler de almak gerekiyor ki ilgi dağılsın. lanet olsun yine almak gerekti, tabii demirbaş olarak kola aldım, yeterli olmadı. birkaç bi şey daha aldım gittim kasaya, oğlan 15 tane poşet koydu önüme. ben poşeti açamayınca kendi koydu her şeyi, pedi bıraktı amınakoyim. madem onu da koy da hayatımıza normal olarak devam edelim. sen onu ayırınca bütün gözler oraya yöneliyor. sanki dokunan yanar.pdf lan. oğlum onları rafa dizen de sensin, gördüm bi kere yalan söyleme. ama böyle olacağını biliyordum, girer girmez kasiyere baktım kim diye, şansıma erkek çıktı. bir kaç ay önce de ablam almıştı, baktım 3-4 tane farklı poşete sarılmış bir şey var. o da erkeğe denk gelmiş. ahahah o daha manyakmış lan üst üste poşete sarmak ne. mazallah biri yolda görür falan.
  2. sanıldığı gibi ilginç olmayan, biyolojik bir döngü için gerekli olan, bir erkek olarak marketten almaya utanmadığım utanmayacağım bir zorunluluk
  3. ergenlikteyken reyonların önünden geçmeye bile tahammül edilemeyen, anneye markete girerken, sen bana şey alcaktın, unutma. şeyy! diye hatırlatılan, ancak ilk ergenlik yaşları atlatıldıktan sonra, rahatlıkla yapılabilen eylem.bir süre sonra, ne yani kasiyer erkeğin karısı anası yok mu? sende olandan herkeste var, bu doğal bir şey, cesur ol evladım gibi mottoları benimsiyor insan..

bonus olarak, kola, peçete, çikolata alınır ama kesin!
  4. var öyleleri..
    siyah poşet filan veriyorlar birde beyaz poşetin içinden belli oluyor diye..
    güldürüyorlar insanı..
    uyuşturucu almıyorum evladım ped alıyorum saklayacak bir şey yok..
  5. bunun bir de "sen pedini babana mı aldırıyorsun aaa!" diyen tipleri vardır. he lan babama aldırıyorum ne olacağıdı? market görmeye gidiyor adam, pedi de yazıyoruz listeye, alıp geliyor? sorun ne? ne tribe girecem adet gördüğümü babamdan mı saklayacam, ondan olma değil miyim ben! sinirlendirdiniz gene. bunları aşamıyorsanız siz bi oturun bence kalkmayın hiç. daraldım..

edit: imla
  6. hani siz ne kadar utanılacak durum yok diyin, doğal diyin insan utanıyor. yani ben hiç aldığı pedi poşetinden tutup sallaya sallaya kasaya götüren bir kadın görmedim.
    ama bundan daha kötüsü var. annenize söylersiniz babadan rica eder alması için. siz utanır çekinirsiniz söyleyemezsiniz çünkü.
    2 dakika sonra;
    '' kızıım gece olandan mı alayım o uzun olan, yoksa gündüzden mi? ''
    e ölelim.
  7. gayet normal,doğal eylem. tartışılması bile saçma hani. siyah poşete koyan kasiyerlerinde nesli tükensin artık yeter ciğerimiz soldu