merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 2

makarneks

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #yeme içme
  1. "3 çay bardağı su, 3 dakka makarneks" şeklinde sözleri olan jinglei ağzıma fena halde takılmış ürün. allah belasını versin. evde manyak gibi bunu söylerken buluyorum kendimi.
  2. ramen anlayışıyla yapılmış fakat ramenden daha çok uğraştırıcı hazır makarna. peynirlisini ve domates soslusunu denedim ve gerçekten hoşuma gitti. eğer benim gibi çöp mideliyseniz bayıla bayıla yersiniz ama onunla uğraşacağıma adam gibi makarna yerim diye düşünenlerdenseniz açıkçası haklısınız. yine de 1 liraya yapılabilecek en iyi yemeklerden olduğunu düşünüyorum bu sıralar.
  3. itu yemekhanelerinde broşürleri dağıtılan ve tanıtımı yapılan ürün.

reklamlarında da alp kırsan (genç kuşak sanatçı)'in oynaması ile de hedef kitlelerini en doğru şekilde seçtiklerini düşündüğüm ulker ürüncüğü.

denemedim, denemek de istemiyorum ama pazarlama güzel. yanı broşürcü kızlar fena diildi
  4. acılı domates soslusuna bayıldığım mükemmel bir tadı olan pratik makarna. özellikle makarnanın o hamurumsu tadı çok hoşuma gidiyor. yalnız koca paket makarna 1 tl iken bi tabaklık makarneks de 1 tl dir. fiyatı düşürülmeli bence.

kesinlikle deneyin derim. yurtta kalan ben için vazgeçilmez olmuştur. ketıl da yapılıyor hemencecik.
  1. 2