• videolar

• görseller

• majezik
    • majezik
  1. yeşil tepeler gözükmedikçe kullanılmaması gereken ilaç. majezik kanser hastalarına da verilen, ameliyatlarda kullanılan bir ilaçtır. vücudu bu ilaca alıştırmak sadece aptallıktır, etkisi zamanla giderek azalır. ruhu teslim ettiğinizi anlayana kadar kullanmayın. minoset var kardeşi o daha şeker.

edit: uyuşturucu değilmiş, bana yalan söylemişler. ama yine de çok içmeyin. alışmayın. hayatı onsuz da sevin.
  2. regl ağrısının yanında baş ve diş ağrılarına da iyi gelen, insanın kötü hissettiği zaman sığındığı anne kucağı. in majezik we trust. kendisini diğerlerinden ayıran avantajı küçük olması. kolum kadar ilacı yutamıyorum arkadaş.
  3. vazgeçilmezim, kurtarıcım.yalnız çok pis bağlıyor insanı kendine ve ileride sorunlar da yaşanabiliyor.o yüzden çok abartılmaması lazım.
  4. hanımlar regl dönemi için oldukça sık başvururlar bu ilaca fakat kimilerinde kanamayı keser. dikkat edilmeli ve bu gibi durumlarda alınmamalıdır.
  5. geçmek bilmeyen, kahrolası baş ağrılarımın dindiricisi, hiçbir zaman yanımdan ayıramadığım kahramanım o benim .
    bünyemde bağımlılık yarattığı ,onu içmediğimde kesinlikle başımın ağrısının geçmemesinden belli ,
    hep bırakmaya çalışıyorum onu ama bir türlü başaramıyorum diğer ağrı kesiciler artık beni kesmiyor, çok geç yaşamım bu kimyasala bağlı ,kimbilir ne kadar zehirlendim devam da edeceğim zehirlenmeye.aman be hacı baş ağrısıylada yaşanmıyorki.