1. 3 kişilik bir kadroyla 1995 yılında kurulan norveçli grup. sevdikleri the cure, the doors, led zeppelin tarzı grupların etkilerini hissetmekle beraber oldukça başarılı oldukları söylenebilir. türkiye'de bir dinleyici kitlesine sahip olduklarını iyi bilen gruplardan ve de konser vermeyi düşünüyorlar yakın bir zamanda. kendileri hakkında yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda, majesty, hold on to you, the kids are on high street, stories from the streets, hold on to you adlı şarkıların grubu tanıma, tanıtma açısından yerinde parçalar olduğu tespitine varmış bulunmaktayım. son albümleri the deep end dinlediğim dört adet parçasının hepsini sevmem sonucunda, başarılı albümler kategorisine girmiş bulunmakta. diğer albümler ve daha fazla bilgi için; http://www.emi.no/...
  2. huzurlu bir sese yüklenen kulağınızın ağırlığıyla şarkı kendinden geçer, sendeler ve daha fazla haz verir. başınızı sert bir yere yaslar ve kuş tüyü yastığa bırakırsınız içinizdekileri. onlar huzurludur ve gözleri kapanır. gözlerinize kaydedersiniz düşlerini. kapayı kapatır ve tek başınıza dönüp durursunuz odada.

    (bkz: step into this room and dance for me)
  3. harika bir grup. bu kadar huzur dolu bir ses. şarkılar...

    madrugada isimli albümleri dehşettir, her bir şarkısı ayrı güzeldir. dinle dinle huzura kavuş. bu kadar dinginlik veren bir grup daha hatırlamıyorum.
  4. bu sesle ya yaşamaması gereken ya da ikametgahını benim eve taşıtması lazım gelen bir soliste sahip enfes grup..