• görseller

  • müsli
  • müsli
  • müsli
 1. alman işi olan yulaf gevrekleri,kuru üzüm ve çekirdek gibi güzelliklerin bir araya gelsiği yüksek enerjili sabah yiyeceği.
 2. yağsız sütle birlikte yenmesi tavsiye edilen,içinde keten tohumu veya soya fasülyesi gibi maddelerinde bulunduğu çeşitlere ulaşabileceğiniz tatsız tutsuz şey
 3. müsli+meyve suyu ya da müsli+yoğurt+reçel şeklinde tüketilmesi farz olan, sütlü versiyonunun miğde bulandırdığı alternatif kahvaltı besini..
 4. üzerine bal döküp ince ince muz doğrandıktan sonra sütle beraber yenilesi kahvaltılık besin.
 5. süt ilave ettikten sonra tabaktaki görüntüye bakıp yemekten vazgeçtiğim kahvaltılık bir şey.
 6. sağlıklı yaşam besini.
  her pazartesi , bütün hafta içerisinde alınan poğaçaların yerini alır.rejim günüdür zira.
  tabii damak tadına düşkün adam yıllarca damağına bayram ettirdikten sonra bu müsliyle şaşkınlaşır.
  hemen müsliyi de kendi zevkine göre zenginleştirir.
  içine ceviz parçalarını serpiştirir, üzümü az koyuyo pislikler hemen bi avuç daha ekler.baktı hala şekersiz biraz parça taneli vişne reçeli ile süsler.
  ortaya da poğaçadan daha kalorili masum görünen şeytan kılıklı müsli ortaya çıkar.
  en güzeli sütü sek iç , müsliyi de sktir et.
 7. ne kadar tadından haz etmeyenler çoğunlukta olsa da sağlıklı olduğu kadar lezzetlidir, bir sabah toplamda yiyemeyeceğiniz herşeyi içerir. geçende markette gördüm; tropik meyvelisi, crunchy gibi birsürü çeşidi çıkmış. ancak mideyi bu müsibete * çok da alıştırmamak gerekir. zira doğru tüketilirse, yani içine ekstra fındık, fıstık, reçel vs eklenmeden, böyle azıcık bir yiyecekten beklenmeyecek bir şekilde öğlene kadar sizi tok tuttuğunu görürsünüz. bu yüzden düzenli yenilirse kilo vermeye yardımcı olur. fakat hergün tüketilmesinin cırcıra yol açtığı bünyeler de varmış, bu yüzden kilo vermek adına da bünyeyi sarsmamak lazım.
 8. yulaf ezmesinden bıktığımda arada lüks olsun diye yediğim güzel kuru meyveli karışım.yulaf ezmesine göre basit şeker oranı daha yüksektir.sütü dökersiniz o meyveler ıslanır süte geçer önce taneleri yersiniz ardından sütü bi güzel içerseniz şahane olur bu da tavsiyemdir.