1. üstelik de videoya alan kızın en yakın arkadaşıdır...
    işkence edilen kız mezarlığa "dua edeceğiz." diye cagirilmistir.
    hangi bir rezalete değinsem bilemedim.

edit: gerçekten işkence edilmiştir. hatta işkenceci kızlara savcılık tarafından 6-8 yıl arası hapis cezası verilmesi gündemdedir.
  2. neresi dehşet neresi işkence denilen! ve abartılan bir haber. gençler kendi aralarında birazcık eğlenmişler işte.

(bkz: işkence ve dehşet nedir bilmeyen gazeteciler)

oha oha en beğenilmeyenlere soktunuz giriyi afferim. mesajla sen de nasıl anlayış varmış diyen yazara attığım mesajın aynısını paylaşıyorum;

yaavv ne dedik ne var anlayışımda ben sadece gazetecilerin haberi nasıl abarttığından bahsettim allah aşkına neresi işkence neresi dehşet bunun? haberi ilk gördüğümde yazık kıza acaba neler yaptılar diye açtım boş yere 5 dkka izledim olay hakkında yaptığım tek yorum ironi şeklinde gençler eğlenmiş kendi aralarında oldu ki o da ağır ironi içeriyodu kimse anlamadı sanırım. dayak atan da yiyen de bir erkek yüzünden kavga edecek kadar boş ve cahil insanlar. bunun hakkında konuşmamız bile abes. daha iğrenç daha berbat şeyler oluyor çevremizde onların farkında bile değiliz de bir avuç ergenin peşine düşüyoruz. bunlar gibi çevremizde daha bir sürü cahil ve boş kız var bunun gibi olayları daha önce de gördük görmedik mi? eğer bu kızların yaptığı işkence ve dehşetse bu kızınkini neden zamanında taşşağa aldınız diye adama sorarlar. ayrıca aşşağıdaki video'da kız korkudan tir tir titrerken bu balon video'da kızın tek tepkisi bozulan saçlarını düzeltmek oluyor?

http://www.youtube.com/...

ne farkı var bu videonun hatta daha sert olduğu bile söylenebilir. kusura bakmayın ama medya haber bulamayınca böyle şeyleri abartıp abartıp önümüze koyacak her daim ve biz de sormadan sorgulamadan sazan gibi her zaman atlayacağız.

tamam gelin adına işkence diyelim. ama asıl söylemek istediğim noktayı hep kaçırıyosunuz. yılmazlı videoda mesela kız nasıl korkmuş nasıl ürkmüş. o kızla taşşak geçtik yıllar boyu geyik konusu yaptık neden başlığında "kız kavgası komik izleyin gülme yarılma garantili :d" yazıyodu biz de izledik güldük eğlendik. bu videoya da dehşet dediler işkence dediler aaaa evet asalım keselim insan insana bunu yapar mı dedik. bilmem tehlikeyi görüyo musun?

gerçekte de ikisi de işkencedir ama biz tıpkısının aynısı olan iki video hakkında birbirinden çok farklı yorumlar yaptık.
  3. bu eylemi gerçekleştirenlerin içinde bulunan kızıl-sarışın olan kız pek fenadır pek yellozdur ağzına tepik vurulasıcadır.
  4. yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında, hayattan alacakları, beklentileri olmayan, tek dertleri hangi erkekle öpüşüldüğü hangi erkekle mesajlaşıldığı olan sorunlu, şiddet eğilimli, güç olgusunu şiddet sanan, geri zekalı kızların yaptığı eylem. burada konu olan eylem, bir erkeğe beslenilen büyük aşktan kaynaklanan tutku nedeniyle gözlerin kör olmasıyla ortaya çıkmış bir şey değil. tamamen güçsüz olanı ezip gücünü ispatlamak. bunu kameraya alarak bunu istediklerini ise açıkça belli etmişler zaten.
    bir kızı 2 kişi dövüp kollarına kesikler atmak ne demektir. bu konuda tarafsız kalamayacağım malesef. hayatlarında bir sik olamamış ve olamayacak, olamayacağını da adı gibi bilen salak kızların tek tatmin yöntemi şiddet uygulayarak ego mastürbasyonu yapmak. hayatlarında elde edebilecekleri tek başarı bu. bu olayla sicillerine işlenecek olan suç ile umarım hayatları boyunca hiçbir işe giremezler ve orada burada çaycılık yaparlar veya evlerinde koca beklerler. ve eğer karma denen bir şey var ise, bu kızlarımız üç kuruşluk para için birileriyle evlenecek ve aynı şiddeti kocalarından kayın validelerinden görecekler.

edit: yanlış yazma şeysi.
  5. kadınların aslında erkeklerden fiziksel olarak güçlü olduklarında aynı şekilde erkekler gibi olacağını gösteren videodur.
  6. izlerken bile küfür etmekten yoruldum. o kızlara yapılaak en güzel şey s.ke s.ke öldüreceksin onları. sonra onların yapttığı dua etmeleri için ailelerini çağıracaksın bir güzel onlarıda elden geçireceksin.
  7. şiddete ve aile içi şiddet konusunda hassas bir bünye olarak kanımın donduğu olaydır. sabah sabah hay bismillah diyerek işe geldik, millet devamlı replay olmuş izliyor. yani dayak yiyen kız bundan sonra tercihini değiştirse saygı duyarım. insanlıkdışı.
  8. o bir tanesi var ya gülücük atıp el sallayan... ha işte ondan başlayacağım ben. eğer hakim olsam, sırf ona müebbet verirdim. diğerlerine de 2'şer 3'er kez müebbet verirdim.
  9. aptal tikilerin yaptığı işkence.
    fönlü saçlar, bok rengi eşofmanlar falan. kız mı lan bunlar maymun bozması.

sırf bir yerde yüzlerini görmeyeyim diye müebbet almalarını istiyorum.
  10. yorumlar arasında "neresi şiddet" yorumunu görüp üzüldüğüm haberdir. birkaç tane gözü dönmüş kız birini alıp evire çevire dövüyor. hem de mezarlıkta! ve bu işkence değil... bu toplum olarak ne kadar duyarsızlaştığımızın başka bir göstergesidir. bir insanı dövmek, saçlarını yolmak, camla kesikler atmak işkence değil de nedir!