• videolar

• görseller

• liseli kızlar
    • liseli kızlar
  1. acınası varlıklar.

kendilerini acınası duruma düşürdükleri için acınacı varlıklar.

erkeklerin kendilerini seks objesi, yürüyen vajina olarak görmesinden rahatsız olduklarını söyleyen ama aslında sokaklarda ben yürüyen vajinayım diye dolaşan zavallı yaratıklar. erkeklere güzel görünebilek amacıyla lisede makyaj yapmaya başlayan, oha falan olmayı popülerliğin ilk şartı bilen, bütün kavramların içini boşaltmayı kendilerine görev edinmiş insan müsveddeleri.

birbirlerine klonmuşçasına benzemeyi marifet saymaları, erkekleri erkenden köşeye kıstırmanın geleceği garntilemek için gerekliliği konusunda hemfikir olup bunun için uğraşmaları, her sabah üşenmeden bir pudra kutusunu yüzlerine çalmaları,bende "okula gidiyosun sen okulaaa" şeklinde haykırma isteği uyandıran küçücük kol çantaları ve bu çantaları omuzlarında değil de kolu 30 cm öne uzatmak suretiyle tam da kollarının büküm noktasında taşımaları ve bunun gibi milyonlarca şey bu kızlardan nefret etmek için gayet geçerli sebeplerdir.

ayrıca her yeni dönemde gençliğin ne kadar yozlaştığını, "ye-iç-seviş" in felsefe olarak ne kadar benimsendiğini o kadar açıkça seriyorlar ki göz önüne insan acımaktan başka bişey yapamıyor.

ve de bu sıralar eğer milli eğitim bakanı olursam kızlara liseye gitmeyi yasaklamama neden olacakları için vatan haini kişiler*

en acı olanı da bu kişilerin geleceğin anneleri olacak olmaları. kendilerini bilemeden çocuk yetiştirmeye kalkacak, bu çocukarın da günün birinde yüksek görevlere gelip yanındakilere annelerinden(!) gördükleri şekilde davranacak, dünya kadınnlar gününde güzel güzel fıkralar okuyacak olmaları...

düzeltme: okullarını bitirip büyük adam olmaya çalışanlara saygım sonsuz tabi ki!!!*
  2. tanımını yapmak gerekirse orta öğretim grubuna giren lise kurumlarında eğitim gören pembe kimliğe sahip dişi cinsi genellikle 14-18 yaş arası genç kızlardır liseli kızlar.örnek vermek gerekirse ben,benim annem,anneannem,kız kardeşim de bir zamanlar bu grubun üyesiydik.doğuda hem tarlada çalışıp hem de kardeşlerine bakıp aynı zamanda okula gitmeye çalışan kızlar da bu grubun üyesi.
    bu şans bize ne milli eğitim bakanlığı tarafından tanındı ne de başbakan.kızlara okuma hakkı ulu önder atatürk tarafından verildi,aynı kadınlığa eşitliği verdiği gibi. cumhuriyet döneminde öğretmenler doğu şehirlerini teker teker gezerek kız öğrenci topladılar.benim anneannem de onlardan biriydi.devlet tarafından okutulup liseli bir kız oldu anneannem,sonra mezun oldu ve o da bir öğretmen oldu annemi yetiştirdi ve o da bir liseli kız oldu.ama annem üniversite okumadı.ama beni yetiştirdi,ben de liseli bir kız oldum şimdi de doktor olacağım.

her ne kadar yozlaşmış beyinler tarafından sex objesi olarak görülmüş olsam da özel hayatımı nasıl yaşamış olursam oliyim giyimim hayat tarzım fikirlerim nasıl olmuş olursa olsun eğitim hayatım ve sıfatım sadece ve sadece eğitim hayatımı ilgilendirir.kişilik ve vasıflarsa bundan ayrı tutulmalıdır.

günümüzdeki gençliğin gittiği yönden memlun olunmayabilinir, kişi ve topluluklarca imgeleştirilen bazı çarpıklıklar olabilir.bunun sorumlusu eğitim veren kurumda ya da eğitimin verilmesinde değildir.yozlaşma eğitimsizlikden kaynaklanır ve ancak eğitim şartlarını ve içeriğini güne adapte ederek sorun çözülebilinir.

bir kimsenin eğitim hakkı elinden hiç bir gerekçeyle alınamaz.eğitimde dil,din,ırk ve cins ayrımı yapılamaz.liseli bir kız hemcinslerinin gösterdiği davranışlar yüzünden yargılanamaz.eğitimin hangi noktasında olursa olsun o kişiye saygı duyulmalı ve devam etmesi için teşvik edilmelidir.

genellemeler yanlıştır ama yine de yapmaktan kaçınmıyorsak hakaret boyutuna ulaşmadan yapılması gerekilir.
  3. filozof burhan çaçan'ın ilgi alanına giren kız topluluğu

istemiye istemiye hep beraber flashback yapalım

örükleri lule lule
    gerdanı benzerdi güle beyaz güle
    örükleri lule lule
    gerdanı benzerdi güle beyaz güle

+18

buluşurduk arzu ile istek ile liseli vardı ya ah o liseli
    liseli vardı ya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseli
    liseli vardı ya ah o liseli lisenin en şirin o en güzeli

kirpikleri ,kaşı kara ,gözü kara
    gerdanı benzerdi kara ,beyaz kara
    buluşurduk arasıra arasıra
    liseli vardı ya ah o liseli

+18

kısacık etekli dar elbiseli
    lisenin en şirin o en güzeli

duygularımızı ne güzel anlatmışsın be burhan abi ....ee kolay yetişmiyor halkıyla bu derece bütünleşebilen sanatçılar...ezanda okurum kariyerde yaparım demiş burhan abi ....helal olsun valla