1. liseli kızların üniversiteli erkek arkadaşlarının olması durumudur.kızımız için lise ortamında gayet övünülecek bir durumdur. hava atma konusunda üstüne olmayacak, sınıfındaki erkeklerin ise olum kesin herif düdüklemeye çalışıyodur bunu şeklinde geyiklere sebebiyet verir. yürümesi zor ilişkilerin başında gelir. üniv. ortamı ile öss muhabbeti arasına sıkışabilen türde ilişkidir.
  2. hemen her erkeğin hayali olan liseli kız fantazisiniden doğan bir ilişkidir. lisede pısırık, utangaç olan erkek üniversitede açılır ve bu yolla fantazisini gerçekleştirme olanağı bulur.
  3. eğer o liseli kız kız lisesinde okuyorsa daha bi hoş olan durumdur.
    zaten öylesine takıldığınız bir kızsa merak etmeyin başka birini bulmanız uzun sürmez. lisede erkek olmdığı için kendinizi birilerine ispatlamak için abuk abuk kasılmanıza gerek kalmaz. ama en önemli nokta lisede okuyan kızın yeterli olgunluğa erişmiş olmasıdır . aksi taktirde cinnet geçirmeniz veya katil olmanız işten bile değildir, tecrübeyle sabittir.
  4. belli bir aşamadan sonra boka saran ilişkidir. ilk başları zevklidir. takılırsın, edersin. o güzeldir, sen ondan sarhoşsundur. sonradan ise şemsiye tersine döner, "olgunlaşma" denilen olay açığa çıkar. sen üniversite 3' tesindir kız ise lise 3' tedir. arada ister istemez çatışmalar olur. mesela rock bara gidersiniz, sen bir iki bira içersin. o gider "ben özgürüm ulan" diye dağıtır kendini! kendini kanıtlama çabasına girer sürekli, çocuktur çünkü. sonuç olarak da biter.

    ancak olgun ve ne yaptığını bilen bir kızla çıkmak -liseli olsun olmasın- her zaman daha iyidir.*
  5. kız olgun olduğu sürce fazla sorun yaşanmayacak durumdur. en büyük sorun kıza üniversitedeki not kavramını anlatmak olacaktır.