• videolar

 • +15 görseller

  • liseli
  • liseli
  • liseli
  • liseli
  • liseli
  • liseli
 1. bir burhan çaçan şaheseri.

  örükleri lüle lüle lüle lüle
  gerdani benzerdi güle beyaz güle
  buluşurduk arzu ile istek ile
  liseli vardı ya ah o liseli

  liseli vardı ya ah o liseli
  kisacik etekli dar elbiseli
  liseli vardı ya ah o liseli
  lisenin en şirin o en güzeli

  kirpikleri kaşı kara gözü kara
  gerdani benzerdi kara beyaz kara
  buluşurduk ara sıra ara sıra
  liseli vardı ya ah o liseli

  http://www.sezyum.com/splash_arsiv/09_28_liseli.htm
 2. yaşını başını almış burhan çaçan adlı kişilik taşındığı yeni evin penceresinin kız meslek lisesine baktığını keşfeder. olaylar gelişir...
 3. liselilerin hepsi kız değildir ama toplumdaki yaygın olan tanımlama liseye giden kızlara liseli demeyi uygun görmüş, liseye giden erkekler bu tanımdan yoksun bırakılmıştır. yani liseye giden kızlar hem liseli hem öğrenci , erkeklerse sadece öğrenci olarak tanımlanmıştır. ayrıca liseye gidemeyen ve lise havasını teneffüs etmeyen abazan erkek topluluğu liselerin önünü mekan edinmiş okumak için orada bulunan kızların aklını çelmişlerdir. bu hala devam ediyordur. tabii ki sonuçta liseyi bitiremeden terk eden kızların sayısı bir hayli fazla olmaktadır. bunlar ülkemize asker ve yine akabinde liseyi terk edip evinin kadını olacak kızlar doğurmak üzere bu abazanlar tarafından deyim yerindeyse karı yapılmaktadır. (bkz: liseliden karı yapmak)
 4. son günlerde büyük kısmı polat alemdar esvabıyla takılan güruhtur.
  bu türün erkekleri cuma günleri kurtlar vadisi etkisinden kurtulamamışlarsa tehlike arz ederler. çevirmeyi dahi bilmedikleri bir tesbihi mutlaka yanlarında bulundururlar. bu diğer türlere karşı bir savunma mekanizmasıdır. çiftleşme sürecinde dişilerine kendilerini beğendirmek için saçlarını bol miktarda jöle yardımıyla yere dik konuma getirmek ve koltuk altında sıcak yumurta varmışçasına yürümek gibi atraksiyonlar içine girerler. abidik gubidik vecizeler yumurtlayarak soylarının devamını sağlarlar. kabilenin üyelerinin yaşı takım elbiselerindeki boyuna çizgilerden veya tomruksal yapıları daha belirgin olanlarda sene halkalarından tesbit edilebilir.
  not: kurtlar vadisi bitince bunlarda yenilmiş sayılacağından belirtilen hususiyetler üç vakte kadar değişecek ve yerini başka bir diziye bırakacaktır.
  (bkz: itusözlük channel)
  (bkz: belgesel kuşağı)