1. haz duymanın, utanmakla eş olduğu bir kültürde çevresindeki "nerede akşam orada sabah" deyip yaşamlarını tüketen ve günden güne azalan ya da "bana ne derlerse onu yaparım, sus derlerse susarım, önüme ne konursa yerim" diyen modelleri gördükçe, libidosuyla barışması gerektiğini bilen kadındır.
  2. sayıları az da olsa, bu libidoyu yüksek ihtimalle bastıran kadınlardır. tü kaka edilmekten korktukları için nefis köreltmek, kendini tutmak ve iradeli olmak zorundadırlar.. erkekler gördükleri herhangi bir kadınla ilgili her şeyi düşünebilme, hayal kurabilme özgürlüğüne sahipken, aynı duyguların bahşedildiği kadınlar eğer biriyle sevişmek isterse kesin sapkındır. olur mu hiç öyle şey! erkek istemeli seni, malmışsın gibi istediğin zaman altına yatmalısın.. sonra da "türk kadınları yatakta çok pasif" peeh. ulan aktif olsa, bu seferde "nerden öğrenmiş lan bunları?" diye paranoya yaparsınız, aktif olsan dert olmasan dert!
  3. çoğunlukla orospu olarak yaftalanırlar, aile kuramazlar, çocukları olmaz olursa da olmaz toplumsal bilincin olgunlaşmamış meyvelerine taş atmakla suçlanırlar herkes gibi onlarda bir takım fani ihtiyaçlarla donatıldılar demek bazı erkekler ve bazı at gözlüğü takan hemcinsleri tarafından onlara çok görülür he tabi bu ihtiyaç meselesini çirkinleştirenler de yok mu? var.
    şimdi gidip çok acele sevişecek adam aranıyor dersen senin ırzını bile sikerler ama sahip olduğun imkanlar içerisinde (erkek arkadaş, nişanlı, eş daha olmadı vibratör) kendi hislerini doyurmaya çalışırsan amenna işte libidosu yüksek kadını orospu olmaktan ayıran ince çizgi de böyle bir şey