• görseller

• levent oran
    • levent oran
    • levent oran
  1. kadın dövmeyi marifet sanan, bi de utanmadan televizyonlara çıkıp ballandıra ballanıra kadın nasıl dövülür dersi veren, medya ayısı
  2. "kadın dövülmeli ve kadın da şu şekilde dövülür" şeklindeki açıklamalarıyla topluma ayar vermiş bir şebo saphiens. toplum ayar aldığı için medya da inatla bu adamın üzerine gitmiştir ve mikrofon uzatmıştır. adam konuştukça açılmıştır, açıldıkça konuşmuştur, tam bir karın ağrısı haline gelmiştir. bu şekilde uzun sayılabilecek bir süre geçtikten sonra hayırsever bir vatandaşın malum şahısı topuğundan vurmasıyla rahata erdik
  3. her türlü laf çevirme kapasitesine, gerektiğinde zeytinyağı, gerektiğinde ayçiçeği olabilme yetisine sahip, kafasının ön kısmı arkasına göre fazla fazla büyük, fiziğiyle, karakteriyle, her şeyiyle orantısız insan...
  4. bugünlerde hasbin allah seda sayan, lerzan mutlu ile antik kuntik, ahu tuğba ile kapı tokmağı, biri bizi itin götüne sokuyor, azdım da karı bulamadım vs. gibi eğlence yapımlarını izleyen seyirci kitlesinin vakti zamanında yakın çevresine küfür edememe ve kin güdememe yetisizliğini kapatmada kullandığı gösteri adamı. aynı zamanda söz konusu şahsiyetin beni (siz) delirttiniz adlı, 9756394234 ısbn numaralı, turuncu yayıncılık'tan temmuz 2004 yılında çıkmış kitabı mevcuttur. kitabın tanıtım yazısında da aynen şu yazı yazmaktadır:

"merhaba, ben levent oran; hani şu "kaşınan kadını döveceksin(!)" dediği için bir gecede şöhreti yakalayan. nefret ettiğiniz, sokakta gördüğünüz zaman yüksek topuklu ayakkabılarınızla üzerinde zıplamak istediğiniz, ekranda gördüğünüzde kusmak için lavoboya koştuğunuz fakat seyretmekten kendinizi alamadığınız, elinize bir sopa geçirip kafasını patlatmak istediğiniz, size en zekice işkence yöntemlerini bulmanızı sağlayıp kendi içinizdeki canavarla yüzleştiren, literatüre bir milyondan fazla yeni küfür girmesini sağlayan, "insan maymundan türemiştir" teorisine inanmanıza yardım ettiğim için orangutan dediğiniz, aysel gürel hanımefendiye canlı yayında "kıçımı yeeeee!" diye bağırtan, türk toplumunun gözünde beyefendiliği ile tanınan alişan beyefendiye, yine canlı yayında "kardeşimin seni seyredince psikolojisi bozuluyor" dedirten, toplumda kanunlara saygısıyla, insan severliği ile bilinen sayın özcan deniz'e canlı yayında, türk televizyon tarihinde ilk kez stüdyo bastırtan ve "üstüne kusmak istiyorum, yeşil başlı" dedirten, maça gidemediği için öfkesini kusamayan halka bu öfkeyi kusması için yardım eden adam, yani levent oran."
  5. katıldığı canlı bir tv programında , avuç içini dışa doğru bükerek kadına gösteren ve ''sana burdan bi korum'' diyerek tehdit eden kişi. sonra bir kadın bunun dişini falan kırmıştı savaş ay'ın programında.
  6. kadın döven bunu sayfalarca anlatan ünlü olmak için elinden geleni yapıp bunların hepsini bir kitapta toplayan şahıs. işin garibi "dövdüm de bi sorun niçin dövdüm" diye kitap yazmıştır bu nefes alan organizma.