1. beyaz tv adlı tv kanalında tartışma programları yöneten, mesleki geçmişi hakkında kimsenin bilgisi olmadığı taraflı şahsiyet. programlarında açıktan cemaatçi akp'li tayfayı destekler desteklemesinede bu adamın programına akp karşıtları neden çıkar anlaşılmaz.
 2. olum bu adamın programlarında rating var ha. burdan bişiler yazsak bizi de meşhur eder kesin. kimse bir giri yazmamış adına. yazık lan adama.

  latif abey sevioz seni. kafayı en son cehepeyle bozmuştun uzun zamandır takip edemiyoruz deviremedin şu kılıçdaroğlu nu ama bekliyoruz hasretle.
 3. beyaz tv de nagehan alçı ile yaptığı program tahammül sınırlarınızı ölçümlemek için birebirdir.
 4. şahan gökbakar'ın bülent binbaş karakterinin daha kötü bir versiyonudur.
  "bunca yıllık gazeteciyiz", "25 yıllık gazeteciyiz" laflarını ağzından düşürmez ama beyaz tv'den önce onu kimse tanımaz(şu an da tanındığı söylenemez), programında kavga çıkarmak için çok uğraşır, sırf kavga çıksın diye isim zikretmekten ve o isimleri suçlamaktan çekinmez. aniden coşar, sonra herkesten özür diler.
 5. kendi kurguladığı ve moderatörlüğünü yaptığı "dinamit" programında ,bizatihi kendisinin iddialarına bile, çok çok önemli bir şeyi ilk kez kendi ağzından çıkarken duyuyormuşçasına şaşırmaya çalışan , program boyunca ölü balıkla, önüne fare atılarak uyandırılan kedi karışımı bakışları nedeniyle "latif şimşek şaşkınlığı" diye tanımlanabilecek bir yüz ifadesini koruyabilen yılların tanın(a)mamış gazetecisi(dir)ymiş.
 6. moderatörlüğünü yaptığı programda karşında kim olursa olsun hep taraflı olan, moderatör olmaktan fersah fersah uzakta olan kişi..
  nedir ne değildir bilmeden kafasındaki akp korumacılığı sebebiyle her lafa balıklama atlar..
  garip bi adam bu, taraflı bir gazeteci olabilir ama bir program moderatörü değil..
 7. beynim yandı amk herifin saçmalamalarından. hulki abiye bol sabır diliyorum.

  madem kore'de başbakan istifa etti o zaman bülent ecevit niye istanbul depreminden sonra istifa etmedi diye über bir soru sordu. kendisini tanımlamaya gerek kalmadı.
 8. ahah çok komik adam lan. şimdi moderatör bu beyaz tv'de dinamit programında, konuğuna soru soruyor, konuk konuşmaya başlayınca sözünü kesiyor, sesini yükseltiyor, bu yüzden konuk da sesini yükseltiyor, bağırış çağırış bir program. kimse kimseyi dinlemiyor. bu moderatör de ortamın bu hale gelmesini fişekliyor, hazırlıyor.

  gazeteciymiş.