merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kuran ı kerim yakan kızın ibret verici videosu

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #din
  1. forumlarda dolaşan; fareden bozma, beli eğik maymunu andıran tüylü sanat eserini, millete yedirme uğraşında olan bazı başıbozuk müslümanların aklınca ibret dolu dediği şeydir. her yerde de o fotoğraf, başka bişey yok.

ahan da böyle;

"sevgilisnden ayrılan kızın sinirle son ses müzik dinlemesiyle kuran okuyan annesi kızını uyarır. uyarılara aldırış etmedi ve annesinin elinden kuran-ı kerim-i alıp yırtıyor ve yakıyor ve sonra kendisi alev alıyor annesi kızın üstüne pantaniye örtüyor kızı söndürmek için pantaniye kalkınca kızın fareye benzediğini görüyor"
    (forumdan alıntı)

verdiği link çoktan uçmuş. ama heyecanı hala taptaze... aç kurtlar gibi, biri kuran'ı kerim yaksın da başına bir iş gelsin diye bekliyorlar. hey gidi hey...

forum şurada;
    http://www.gencsau.com/...

bahsetmek istedikleri şey de bu;
    (görsel: kuran ı kerim yakan kızın ibret verici videosu/137245)

bıkmadınız mı pe hey, alem uzaya çıktı.
  2. bana benzemiş lan; kuran-ı kerim falan da yakmadım ben. adaletini sikeyim...

ezik akbayram: eğer kutsala saygısızlık yaparsanız ne hale geleceğinizi gösteren ibretlik video*. ayrıca, iş bu giriyi gammazlamak için tepeme üşüşen ispiyonculara bi sorum var.

aldınız mı boruyu?
  3. ben bu haberi beş sene önce kuran ı kerim'i yere atan kız diye biliyordum, bu haberi herkesin okuması için fotokopileri çekilip ev ev dagıtılmıştı.
  4. çok öncelerden gündeme gelmiş bir video. yani gündemin çok gerisindesiniz sayın yazarlar. allah diyen aslan' la aynı işte. dini insanlara sevdirmek için mi böyle saçma sapan şeyler ortaya atılıyor yoksa dinden soğutmak için mi orası meçhul tabiki.
  1. 1