1. kral tvde klipler yayınlanırken verdikleri numaraya atılan kısa mesajların altyazı olarak döndürülmesi hadisesidir. gerçekten mük kemmel mesajlar dönmektedir burada. bir çok insan bunları okumaya başlayınca kontrolden çıkar ve okumadan edemez olur, aynen araba plakalarına bakma hastalığı gibi bir şeydir.
 2. misal:
  "kral tv sen de olmasan ne yapardık antalyadan g antep slm soylemez ailesi antep seni cok ozledim."

  "sen her seyin en iyisine layiksin yunuscum mutlulugu bir gun bulacaksin tatlim."

  "selam kral canımdan çok sevdiğim aşkım kocam için petekten hasta ettin beni parçasını çalarsanız sevinirim, meçhul gelin"

  "selam sıradaki parçayı biricik aşkım figene armağan ediyorum ne olur geri dön diye yalvarıyorum"


  "selam kral diyarbakırdan mecnun özel birine tüm diyarbakırlar gelsin mecnun"

  "allahım bana yardım et neyi doğru neyi yanlış olduğunu kafam cok karışık iki arasında kaldım biri var herşeyi söylüyor biri var sadece bakıyor."
 3. türkçenin bolca ırzına geçilen servistir.

  "sıradaki parçayı kankim ahmet'e, kuzenim mehmet'e, canımdan çok sevdiğim hayatımın anlamı biricikim ayşe'ye gelsin."
 4. beni güldüren mesajların yazıldığı servistir.
  bi gün bakıyorum 'özgürcüm anahtar bla bla bla olmuş.kont. bitti.kral tv seni seviyoruz.'
  ulan dallama sen bunu normal yolla mesaj atsana geri zekalı.adam okumzasa n'olucak
 5. ayrıca zamanında "direksiyon hakimiyetimizi kaybettik, hükümsüzdür" diye bir mesaj attığımız servistir. kaç saat mal gibi bekledik, yayınlamadılar.

  kral tv moderatörleri * çok rerörerö.
 6. kral tv'nin salak vj'lerin den ve iğrenç kliplerinden bile daha çok eğlendiren fasilitesi. tv'nin sesini sonuna kadar kısıp, bu yazıları okuyarak eğlenceli dakikalar geçirebilir, yazılardan türettiğiniz esprileri mekan zaman tanımadan her yerde yapabilirsiniz.
  yurdum insanın sevgisini, özlemini, ızdırabını ve ilginç türkçesini yansıtan bir platform olması açısından, müthiş komedi unsurları barındırmaktadır.

  şöyle örneklenebilir;
  -slm kral ben sakarya'dan zorba gönül, sıradaki parça bolu 16. komando birliğinden tüm vicdansızlara, sevenlere ve sevipte kavuşamayanlara ve almanyadaki dayıma gelsin.
  -slm kral ben ordu fatsa'dan nilay, bu şarkı askerde ki tek aşkım süleyman'ıma ve tüm askerlere gelsin, ibrahim tatlıses, kurşunlara gelesin...
  -slm kral ben kilis'ten tuncay sıradaki şarkıyı tüm vefasızlara armağan etmek istiyorum, unutmasınlarki, unutulanlar, unutulanları, asla unutmayız.
  -slm kral lütfen ismail yk'dan kanka'yı çalarmısınız. bu şarkı tek aşkım sultan'a ve tüm zalimlere gelsin. sultan, sen hayatımda rastladığım en güzel tesadüfsün...
 7. "ismail yk'dan allah belanı versin adlı şarkı tüm sevenlerime gelsin" gibi enteresan mesajların döndüğü servis. insan sevdikleri için niye ismail yk şarkısı ister (hele spesifik olarak neden allah belanı versin şarkısını) hala çözebilmiş değilim, bu konudaki sosyal araştırmalarımız sürecek.
 8. kardeşimle gaza gelip 'slm ben ibnoş karı bulun bana!' türünden mesaj çekmişliğimiz vardır.hem mesajımızı yayınlamış hem de baya kontörümüzü yemişlikleri vardır.