1. 20senelik evliliğe kadar gidebilen ilişkidir hatta henüz sonlanmamış olandır, umarım sonlanmayacak olandır.
 2. işin içine büyük faktörler girmediği sürece güzel ötesi bir ilişkidir.
  zevk ve renkler birebir aynıdır. birbirleri için yaratılmış gibilerdir adeta.
  ayrılık vakti gelip çattığında ise kova erkeğinde büyük yara açabilen ilişkidir.

  edit:

  terazi burcu hatununa verilen öğütü taktim etmek isterim:

  bu ilişkiye evet diyoruz. kova sizin için biçilmiş bir kaftan! ikinizde iletişimci olduğunuz için uzun sohbetleriniz, canlı tartışmalarınız olacaktır ve yeni fikirler ortaya çıkacaktır.

  her ilişkinin olduğu gibi bu ilişkininde pürüzleri olacaktır. kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir kişidir. siz ise evlilikten yanasınız. siz ilişkinizin ciddileşmesini beklerken kova'nın bu konudaki uzaklığı sizi çıldırtabilir. sabırlı olmalısınız., temelde birbirinize çok uygunsunuz.

  siz ince zevklere sahip zarif bir kişisiniz. kaliteli, hoş restoranlardan hoşlanırsınız. kova ile parkta oturup güvercinlere yem atmaktan ya da köftecide akşam yemeği yemekten zevk almazsınız. kova'yı anlamaya çalışın, o parasını pahalı restoranlara harcayacağına yeni bir bilgisayar almayı tercih eder. kredi kartınızı çıkarın ve ona neler kaçırdığını gösterin. onu tamamen değiştiremezseniz bile yönlendirebilirsiniz.

  siz aşık olmadan önce arkadaş olmak istersiniz. kova'da bunu kabul edecektir. o, sizin en iyi dostunuz olabilir. kova oyuncudur ve yatakta yeni şeyler denemeye bayılır. bazen tutucu olabilen terazi, kova'nın bazı fikirleri ile şok geçirebilir. iyi huylu ve esnek bir yapınız olduğundan ona uyabilirsiniz.

  bu aşka şans tanıyın! başlangıçtaki farklılıklarınıza rağmen aslında birbirinize çok uygunsunuz.

  edit 2:
  yine bir terazi burcu kadını ile birlikteyim ve "güzel ilişki ile alakası yok!" demek istiyorum.
  1 ay içinde 14 defa ayrılık yaşanır mı??!