1. şimdi dostum bu kova burcunun erkeği* ile başak burcu kadını arasında çok acayip bir ilişki durumu söz konusudur.

buna değinmeden edemeyeceğim ki başak burcu kadınınun en bariz özellikleri göz önünde olan nazıdır, kaprisidir, kıskançlığıdır, acayiptir lan bu kadınlar ama okadar da sevimlidirler. *

hep ilgi bekler, aranmak ister, sevildiğini hep duymak ister, sorun çıkarmaz pek ama takar sonra sizden onun gönlünü almanızı bekler, hep size atarı vardır.

taktiksel oynar, zamanla size bağlanır. yumuşar, sizi kendisinin bir parçası gibi görür. kova burcu erkeği bunlara nispeten sahiplenilmeyi pek sevmez, en azından daha hemen ilişkinin başında yıllardır beraberlermiş gibi bir havayı pek kaldıramazlar. *

kova burcu erkeği kadınını yavaş yavaş tanımak ister, yavaş yavaş ona sahip olmayı ister. ama başak burcu kadını sanki yıllardır hayatında kova burcu erkeği varmış gibi hemen kendisini gösterir. e haliyle gizemi seven kova burcu erkeği için biraz işin perdesi aralanmış olur bu yüzden pek renk tat tuz kalmaz. sonra başak burcu kadını niye bana beni umursamıyormuş gibi davranıyorsun der.

aslında kova burcu ile başak burcu evlenebilirler, mutlu olabilirler ama ilişkiyi kıvamına oturtmak için vurdumduymaz kova burcu erkeğini adam edebilecek hüner başak burcu kadınında mevcuttur lakin pek kullanmasını beceremez.

sonuç itibari ile atraksiyonsuz huzurlu bir ilişki başak burcu kadını için, monoton ve oldukça düz seyreden bir ilişki de kova burcu erkeği için geçerlidir.

kova burcu erkeği biraz hareket bekler, ekşın * ister, çok fazla aranılmasından bayar, çok fazla aramayı sevmez, çok fazla ilgiye gelemez, zamansız ve anlamsız kıskançlıklara akıl sır erdiremez.

başak burcu kadını ise kovanın bu özelliklerini bile bile bunlarda ısrarcı olursa git-gel tadında bir ilişki söz konusu olur. sonra kova burcu erkeği başak burcu kadınından soğuyor, neden soğumasın efendim?
  2. gayet de güzel olabilecek, olan ilişkidir.

kova burcu erkeği, başak burcu kadınıyla iyi anlaşır. ya da başak kadını, anlaşmasını sağlar.
  3. kova burcu erkeği başak burcu kadını için tahammül edilemeyecek kadar duygusaldir.hayati boyunca mantıklı kararlar alan,bütün olayları mantık temeline oturtmaya çalışan başak burcu kadını,hayatı şiirsel bir dille tanımlayan ve sürekli aşk adamı olan koca burcu erkeginii kendine benzetmeye calisacak.ama başarısız olduğunu görünce peş edecektir.zira kova burcu erkeği fazlasıyla inatcidir.kendi yarattığı dünyasında kendi doğrularıyla bakar aksını görmek istemez,gösterilmeye çalışılmasını tepkiyle karsilar.nitekim bu burcun birlikteliği istisnaların kaideyi bozmayacağı göz önünde bulundurularak imkansızdır diyebilirim.
  4. sürmesi zor ilişkidir.
    ömrü boyunca mantıklı kararlar aldığını ilan edip duygusallıktan ölen başak kadınına mantığın ne olduğunu öğreten erkek olacaktır kova burcu erkeği.lakin kova burcu mantığını çalıştırırken kırmaktan ve kırılmaktan korkmayacağı için başak kadınının gözyaşları asla durmayacaktır.ayrıca kova burcu erkeğinin dağınıklığı, titiz başak burcu kadınını çileden çıkarır.karşılıklı takıntılı olan iki burç birbirine takmaktan ilişkilerini yaşayamaz hale gelir.o ilişki biter.
  5. çok tatlı, çok güzel, süper ötesi, yaşaması güzel ilişki.

bazen başak burcu nun aşırı ilgi isteği bayabilir, ama olsun. kova burcu onun da sınırını ayarlıyor, sonra bakakaliyorsunuz hani trip bile atamiyorum diye.

kova burcunun zaman zaman ortaya çıkan odunluguna da bu kızlar " tatlı" diyorlar ya bi şey demiyorum. aşkın gözü böyle kör oluyor işte.
    bi de kova burclari başakların yalvaran bakışlarına dayanamayıp hemen tamam diyorlar. ınaları bu sayede kırılıyor.

he bi de kova burcunun terk edisleri çok koyar insana. bi anda bırakınca ortada ağlayan bi başak halinde kalırsiniz...

ama yine de yaşanası.
  6. kova burcu erkeği kontrol altında tutmadıkça hiç bir burç kadını ile kova burcu erkeği ilişkisi yürümez.kova burcu erkeği ilişkiyi sahiplenir ve kontrol altında tuttuğunda ilişki tadından yenmez.ama kötü tarafı kova burcu erkeğinin ilişkiyi sahiplenme gibi bir özelliği pek yoktur.sahiplenmişse bile pek aldanmayın, sahiplenmiş görünüyordur.sonuç olarak kova burcu erkeği ile evlenmemişseniz kova burcu erkeği size geçerken uğramıştır sadece.
  7. benim için asla yürümeyecek olan ilişkidir. tabi yükseleninin ne olduğu da çok önemli. dicem de inanmayın siz amk