• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 • görseller

  • kova burcu erkeği akrep burcu kadını ilişkisi
 1. kova burcu erkeğiyle ilişki her türlü zor olduğu için akrep burcuna kolay gelsin diyeceğim ilişkidir.
 2. akrep kadının hevesinin boşa kırılmadığı, mutlaka kova erkeğinin o kadanın hevesini kıracak bi' şey yaptığından, kadının adamdan soğudu ilişkidir.
 3. kova burcuğu erkeği arkadaş olarak da sevgili olarak da akrep kadınıyla ıhhh anlaşır. aşk ile gözün döner anlaşırsın sanırsın ama geleceği pek de parlak olmaz.
 4. akrep burcu kadınının oldukça ağır basan kıskanç yönü özgürlüğüne ve serbestliğine düşkün olan kova erkeğini kızdırabilir.bir yandan da oldukça hırslı ve istediği elde etmek için herşeyi yapabilecek olan akrep kadını kova erkeğinin gözünü doldurur.akrep kadının sadistliği ve gözü karalığı kova erkeğini oldukça etkiler.ilişkiyi kurtaracak tek durum 12 burç arasında en şehvetine düşkün olan akrep burcu kadınının kova erkeğine oldukça cinsel tatmin sağlamasıdır.
 5. başlardaki çekim birkaç gün sonra yerini inada-vurdumduymazlığa bırakır. gereksizdir, uzak durun derim. denerseniz de uzatmayın bitsin gitsin.
 6. aralarında çok kuvvetli bir çekim gücü olsa bile sonunda iki tarafında mutlaka hüzne "merhaba" dediği ilişkidir..bittiğinde öyle can yakıcı şeyler yaşatırlar ki birbirlerine,bir daha hayatları boyunca asla birbirlerini hatırlamak istemeyeceklerdir. olmayacak bir şeydir ama aralarındaki çekim o kadar cezbedicidir ki iki tarafta sonunda kapak olacaklarını bile bile buna kendilerini bırakırlar.. sonra da yıllar intikamla geçer. akrep burcu kadını öyle bir noktaya gelir ki kendisine yapılanları kova erkeğinin burnundan fitil fitil getirir.kova burcu erkeği akrep kadınının yaptıklarını hazmedemez ama götü öylesine bokludur ki yapılanları kabul etmek zorunda kalır.bir insan ötekini ancak bu kadar hem sevip hem de acıtabilir.. ikiside o kadar hırslıdır ki buna bir son veremezler ama aradan uzun yıllar geçince fark edeceklerdir ki ellerinde kalan şey sadece koca bir "hiç"ten ibarettir.