• görseller

• kot altına topuklu ayakkabı giyen kızlar
  1. günümüzde sıkça artmaktadırlar. kimisinde hoş dururken kimisinde de gerçekten "ıyk, böyk" dedirtiyor. mümkün mertebe kilolu bayanların kaçınması gerekenlerden.
  2. giyen hatun yürümesini biliyorsa, kıyafet uyumunu yakalamışsa ve uygun ortamda giyiyorsa oldukça hoş olan kızlardır. bir örnekle açıklayacak olursak;

dar koyu renk pantolon altına, siyah rugan sivri veya çivi topuk topuklu ayakkabı üstüne, beyaz dar gömlek siyah geniş kemer, siyah rugan çanta, kırmızı kolye, kırmızı ruj, kırmızı oje..

böylelikle bu kızlar hem spor-klasik tarzı yakalarken aynı anda oldukça kışkırtıcı olabilirler..
  3. en temel iki kuralı şudur,

1. kot dar paçalı olmalıdır
    2. kot ne kadar sadeyse topuklu ayakkabı da o kadar sade olmalıdır. yani dümdüz lacivert bir kotun altına taşlı, tüylü, çivi topuklu ayakkabı giyilmez mesela onun yerine mantar topuklu bir şey giyilebilir ya da ona benzer ama sade bir ayakkabı olmalıdır.
  4. yakışmayanını görmedim , çevremde kim giyse yakışıyor , onlardan özendim bende giydim bana da yakıştı , herkes giysin hafatada birkaç kere güzel oluyor .