merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

korkunç hikaye anlatıyorum capslerle kanıtlarla

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. inci sözlük'de quanttum adlı beyinsizin birinin altında saçma sapan bir hikaye anlattığı başlık.inci'dekiler iplemiyor gibi dursa da bakmayın baya bir etkilenmişler,başlık altında nas felak surelerinin paylaşılması mı dersiniz,eüzü besmeleler mi dersiniz gırla gidiyor vallahi.boşu boşuna milleti korkutmaktan ne anlıyor bu orospu çocuğu quanttum anlamış değilim.iki tane arapça kelime yazmış biraz gizem katmış,şimdi de millet ''lan niye okudum o kelimeleri ya bok yoluna gidersem'' diye kendine sövüyor* yazık günahtır lan.hadi bak en saçmasından böyle bir olayın başından geçtiğini kabul ediyorum tamam ama niye yazıyorsun lan?hepsini okudum bir bok olduğu yok ancak böyle şeylerden feci şekilde etkilenen,insanlar var,onları düşünmesi gerekirdi.
  2. oku oku bitmiyor. geçen sene de yarrak siken kelebek isimli bir eleman aşk hikayesiye inci'yi kafakola almıştı, şimdi de bu eleman çıkmış yazıyor da yazıyor.

hikayeyi okuyorum, halen bitmedi, işin gergin kısımları varsa o da adamın sürekli "abi ben şimdi buraları yıldızla sansürleyeyim, yoksa okurken siz de aynı ayini yapmış gibi olursunuz" modunda takılması. güzel kardeşim, madem sadece okumayla ayin olacak, orada bahsettiğin türlü türlü aleti edevatı niye kullanıyorsun diye sormazlar mı?

anlattıklarına yalandır veya değildir diyemem ancak okuduktan sonra fantastik kurgu hikayesinden hallice şekillere giriyor. duyduğum kadarıyla hikayeyi de bitirmemiş halen.

bitmedi okumam ama açıkçası kurguysa adama hayran oldum gerçekten güzel kurgulamış, inci'de yazmak yerine kitap yazabilirdi belki. ha, hakikaten gerçekse de, o zaman allah ıslah etsin kendisini ne diyeyim.

edit akbayram: hepsini okudum. adam hikayeyi 17 ağustos'ta yazmayı bırakmış, neredeyse 1 ay olacak. başlangıçta islam kültürü ile büyümüş herkes için ürkütücü olacak korku ögeleri sonlara doğru bildiğin fantastik kurgu hikayesine dönüyor iyice, belki de kendisi bu yüzden daha fazla devam ettirmedi ama tam bitirici ayini yapacaklarken yarım kalmayaydı iyiydi.