1. satılan 40.250 kombinenin 20.000 geçen sene satıldığı için rekorun 32.500 ile fenerbahçe'ye ait olduğu rekordur.ayrıca 32.500 kombine 59 milyon tl ile 37 milyon tl gelir sağlayan galatasaray'ı gelir bazında neredeyse ikiye katlamıştır.
  2. kombine geçen sene satıldı ne demek lan? bu sene eşantiyondan mı girecekler stada o adamlar? yenilemişler ki 40.250 olmuş işte. geçen sene satıldıysa sizin mantığınıza göre 20.250 kişi + biletli seyirciye oynayacak galatasaray bu sezon. la neyse küfür etmicem.

bitmeyen başka mesele... hala gelir gider, muhasebeci taraftar iş başında. sanki şirket hissedarısınız anasını satıyım.

rekor falan önemli değil de buna bari muhalefet olma arkadaş, sahadaki futbolu konuş.
  3. tebrik ederim.

muhteşem bir şey. kırk küsur bin kombine.

her şey galatasaray için iyi olmak zorunda artık seneye daha fazla satmak zorundalar.
    inşallah satarlar.

ekleme: şimdiden söylüyorum şampiyon olamazlarsa satamazlar. hatta rezil bir düşüş görülür.
  4. tüm kombinelerin aynı günde satılması gerekmediği için rekor galatasaray'a aittir. fenerbahçe'nin daha az kombine satmasına rağmen daha fazla gelir elde etmesini ise taraftarının kerizliğine bağlıyorum ve komik buluyorum.
  5. galatasaray gibi takımlarına maddi destek konusunda çok tutucu ve cimri davranan bir taraftar grubunun 40 bin küsur kombine alması bana hiç mantıklı gelmiyor. dolayısıyla olmayan rekordur.
  6. 52.652 seyirci kapasitesine sahip stadda 40.500 üzeri kombine ile galatasaray'a ait rekor.

bir de şu yönü var:

yıkılmadan önce ali sami yen stadı 22.800 seyirci kapasitesine sahipti.

ayrıca dünya rekoru da 54.000 civarı kombineyle borussia dortmund takımıdır.

şu rekora bak be, hey maşallah.

hadi şimdi çekemeyenler yazsın. biz de keyifle okuyalım.
  7. bu rekor bende, benim yönetimimde olan arsenal takımında.

fifa manager da neredeyse bütün stadı satıyorum lan her sene kombine diye hey yavrum hey.
  8. bana mantıklı gelmediği için olmayan rekordur. uçakların havada asılı kalması da bana mantıklı gelmiyor, demek ki uçmuyor uçaklar.

hay sizin borsada hisse değeri, tribünde kombine satışı, satılan kombinede kâr, sezon başında transfer ile sidik yarıştıran taraftarlık anlayışınıza kaşık atayım be.