merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• komşu kızına pipi göstermek

komşu kızına pipi göstermek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. yaş 6-7 civarı. tam freud'un fallik dönem olarak adlandırdığı dönmedeyim. yani cinsel organı keşfetme, onunla oynama, yitip gideceğinden korkma dönemleri.

sokaktan eve yemek yeme ve su içme dışında girmeyen bir çocuktum o zamanlar. varsa yoksa salak çocuk oyunları oynardım mahallenin diğer veletleriyle. bulunduğum yaş itibarıyle midir nedir karşı cinsten pek haz etmiyordum. hele apartmanın giriş katında oturan asuman oruspusunu ise hiç sevmezdim. salak kız çocuğu tripleri yapıp daha o yaşlarda sinir hastası etmişti beni.

neyse efenim yine bir gün böyle apartmanın önünde salak çocuk oyunlarından bir kaçını icra ediyoruz veletler olarak. bu asuman da demir parmaklıklarla çevrilmiş camlarının önüne oturmuş kirazmıydı vişnemiydi ne bileyim işte çekirdeği olan bir meyve yiyordu. çekirdeklerini de apartmanın önünde oyun oynayan bize fırlatıyordu. (bak gene sinir yaptım, kahpe). atma, yapma, seni annene şikayet ederiz dedikçe yediği meyve dolayısıyla kızarmış dilini göstere göstere gülüyordu mal. bir oldu iki oldu dayanamadım anasını satayım. oyunu falan bıraktım bu şerefsiz kızla laf yarıştırmaya başladım.

deli, it, azına sıçarım gibi vecizeleri ardı ardına sıralamama rağmen kendimi bir türlü rahatlatamıyordum. ben ne kadar laf söylersem söyleyeyim sırıtmaya hatta çekirdek atmaya devam ediyordu yüzsüz şıllık.

en son dayanamadım sen şimdi görürsün nidalarıyla pantolonun fermuarını indirdim. pipimi göstererek korkacağını sanıyordum herhalde ki böyle bir atraksiyona giriştim. kendime güveniyorum zaar pipimden dolayı heh heh. çıkardım sallamaya başladım bu kevaişeye karşı. sallarken de "al işte al al, bu sana girsin" gibi bir şeyler söyledim. bu camda elindeki meyveler ve çekirdekleri ile gözüne far tutulmuş tavşan gibi kaldı. benimle birlikte oyun oynayan veletlerinde desteğini aldıkça kendime güvenim iyice gelmişti. rahat bir dakika şov yaptım. asuman yaşadığı şoktan çıkar çıkmaz çığlığı bastı. camdan indi ve evin içine doğru deli dana gibi koşturmaya başladı. nasıl ağlıyordu ama anlatamam.

tam kazandığım zaferi yanmdaki arkadaşlar ile kutlayacakken bu şırfıntının annesinin sesini işittim içerden. "neeeeee, hayriye hanım hayriye hanım senin şu oğlunun yaptığına bak tüüüüü sana" diye annemin adıyla haykırıyordu. "şimdi yarrağı yedim işte" demesem de o yaştaki çocuğun jargonuna uygun bir dille küfür ederek topukladım. yanımdaki veletlerde peşimden. annemin ağzıma sıçacağına yüzde yüz emin olduğumdan kaçabildiğim kadar kaçtım.

eşek gibi eve döndüm tabi sonra. annemden önce bir kaçı manuel iki tanesi de kaçarken götüme ve kafama isabet eden güdümlü terlik darbesi yedim. akşam işten gelen babamdan yediğim dayağı ise anlatmak istemiyorum içiniz kaldırmayabilir. yediğim dayaktan mütevellit olayları neredeyse yüzde yüz hatırlıyorum, bravo bana.

son olarak orospusun asuman.