1. sınav öncesi uyanık kalma zorunluluğundan doğan bu dahiane düşünce aslında zarar otesi zarar olsa da, yüksek kafein oranı sayesinde insanı dinç tutar fakat abartılması dahilinde kalp krizi ve mide yanmalarına neden olur..
    hazırlama notu: kolanın içine kahve değil de kahvenin üzerine yavaş yavaş kola dökmeniz tavsiye edilir..aksi takdirde köpüren kola ortalığı duman eder..
  2. sınav öncesi her öğrencinin yapmaktan çekinmediği başarmak uğruna atıldığı tehlikelerden biri ama dikkatli olunmalı ertesi gün sınav başında değil hastanede de olabilirsiniz
  3. düzenli çalışmak kavramından uzak insanların (ki insanlığın yaklaşık yüzde doksanlık kesmini oluşturular) sınav öncesi taktiği. yalnız kadınları ele alırsak, bu iki içeceğin ayrı ayrı bile selülit gibi bir yan etkisi olması mümkünken beraber kullanıldığında ne gibi sonuçlar doğurabileceğini düşenemiyorum. üstelik hangi cinsiyetten olunursa olunsun sindirim sistemine vereceği zarar da cabası.
  4. final haftasında uyumayıp çalışmak için çancı kesimin uyguladığı yöntemdir. bunlara acıyan itü yönetimi midelerine yazık etmesinler diye bu dönem final tatili uygulamasına geçmiştir.