• görseller

  • kocaların ölen karılarıyla seks yapabilmesi
 1. nekrofil hastası er kişisi uygun pozisyonda doğru ritmi tutturabilirse belki kadını hayata döndürebilir diye düşünmüşlerdir.

  (bkz: kalp masajı)

  not: solunum desteğini de frenc kiss esnasında halleder elbet, eşek değil ya.
 2. fantazidir, doğal karşılanmalıdır. sonuçta ölü ya da diri de olsa sikilen beden aynı. canlı olsa noluyo da ölü sikilemesin?
 3. 14 yaşında çocukla evlendiklerinde, çocuğun gerdek gecesi dayanamayıp öleceğini hesaplayabilen yani bu hesabı yapmaya aklı kesen erkeklerin tasarısı.

  şimdi tasarıyı çıkardı diyelim. 14 yaşında çocuğu aldı ve aynı gece aşırı "kibarlığa" dayanamayıp öldü çocuk. ne yapacak adam? o kadar uğraş tasarı hazırla yasaya uygun hale getir ama çocuk ölsün. kim indirecek pardon dindirecek o acıyı. (uzun süre inmedimi acır lan)

  eğer o çocukla evlendiriyorsan devlet olarak, o acı çekecek adamı düşünmek zorundasın. çıkmazsa eğer başlıbaşına paradoks. 6 saat zaten 6 ay dememişler. abartmayın amk.

  insanın haberin doğruluğuna inanası gelmiyor. yalandır inşallah ve bizde bu yazdığımız giriyi seve seve sileriz diyim.
 4. haberin ilk kaynağını görünce insanın inanası gelmeyen, fakat internette araştırma yapılıp yabancı sitelerde de bu habere rastlanınca doğru olduğuna inanılan bir haber.

  bir diktatörü dahi adam gibi devirip doğru düzgün bir yönetim kurmayı becerememiş, sıradan bir futbol maçında 100 kişinin ölebildiği sikimsonik bir ülkeden çıkması şaşırtıcı olmayan, islam'ı götünden anlamış, islam'da kadının rızası alınmadan yapılmış evliliğin geçersiz olduğunu bilmeyen gerizekalıların sıçtığı fikir.

  (bkz: nekrofili)
 5. daha neler okuyup duyacağız gerçekten merak ediyorum pes doğrusu pes hangi akla mantığa sığar öyle bir düşünce nerede kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunuz mağara devrinden mi geldiniz diye sorarlar adama insanı islamdan soğutmak için kurgulanmış komplolar mı yoksa dış mihrakların oyunu mu artık bilemeyeceğim çünkü her ne kadar beş vakit namaz kılan biri olmasam da bir müslüman olarak islamiyette var olmasını hayal bile etmek istemediğim bir karardır.
 6. mısır'daki abd destekli yobaz devrimini savunanlara kapak olan öneridir. abd, kukla bulmaktan razı yobazlar kukla da olsa iktidara gelebilmekten.