1. efenim bu türden şikayetleri olan birinin ilk olarak bol bol yiyip içmesi gerekir . bu şekilde yükte ağır gelebilir.(gece yatmadan önce yemek de oldukça etkili bir yöntemdir.)

şimdi ikinci ve en önemli maddeye geliyoruz aldığımız kiloyu korumak için ne yapmamız gerekir?
    bu noktada şunu öneriyorum: boşaltım yapmıyoruz, evet efenim gelse bile çıkarmıyoruz, içimizde saklıyoruz.

böylelikle böyle etli butlu, kaşlı gözlü bir kadın/erkek olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz hadi kolay gele...
  2. kilo almak da hangi açıdan kilo almak? kas kütlesi olarak mı kilo almak yoksa yağ olarak mı kilo almak? birbirinden çok farklı kavramlar bunlar arkadaşlar. lütfen, karıştırmayalım.

sağlıklı olan tabii ki kas kütlenizi artırarak kilo almaktır. hem ruhsal hem de fiziksel daha sağlıklı olursunuz. bunun için tabii ki öncelikle bi spor salonuna kayıt yaptırıp kas gruplarınızı yeteri miktarda uyarmanız lazım çeşitli hareketlerle. spor salonundayken şoka uğratılan kaslar, dinlenme esnasında kendisine yeni eklemeler yapar. şöyle bi örnek vereyim. mesela biceps grubu (ön kol) max. 20 kg kaldırabilecek kadar var. siz salonda 22.5 kg kaldırıyosunuz. bu olaydan sonra dinlenme aşamasında kas şoka uğradığından yeni eklemelerle o kas grubunuzu 22.5 kg kaldırabilecek duruma adapte etmeye çalışır. yani gelişim salonda değil, dinlenme ve beslenme esnasında gerçekleşir. yediğinize çok dikkat etmeniz lazım mutlaka. yağlı yiyeceklerden uzak durup, proteini ve karbonhidratı bol yiyeceklere yönelmelisiniz. nedir bunlar?

protein grubu (en etkiliden en aza): kırmızı et, beyaz et, yumurta, süt ürünleri, soya bitkileri
    karbonhidrat grubu : şeker, pilav, makarna, patates, baklagiller

edit : imla
  3. ooo bana sorucaksınız bunu! bak şimdi püf noktası mideni sürekli zorlaman. yani miden ağrıyana kadar ye. hareket etme çok. günün yarısı bırak götünde pirelerib uçuşmasıla geçsin. bol bol meyva suyu iç. sabah çok birşey yeme öğlenden sonra aban yemeğe. gece aburcubu yeme. sağlığa zararlı. otur yemek ye aburcubur yerine. ama en çok dikat etmen gereken şey az hareket etmek!!
  4. her bünye farklıdır ve çeşitli çevresel koşullardan etkilenebiliyor. ama almak istiyorsanız yazı bekleyin yazın garanti alınır.
  5. zayıflamaya çalışın,murphy kanunları devreye girer iştah açilir,bünye yağ tutmaya başlar.