• videolar

 • görseller

  • killadelphia
 1. 2004 yılında philadelphia'da verilenlamb of god konserinin aşmış dvd'si. dvd 2005 yılında çıkmıştır.aynı yıl içinde, bu dvd'nin kayıtlarını içeren live cd de piyasaya sürülmüştür. intro akıllara durgunluk vericidir. atmosfer,seyirci,şarkılar hepsi leziz.now you've got something to die for ise kanımca dvd'nin en can alıcı noktalarından biridir.laid to rest ve now you've got something to die for şarkılarının klipleri de mevcuttur.

  1. intro
  2. laid to rest
  3. on the road
  4. hourglass
  5. goddamn!
  6. as the palaces burn
  7. late to denver
  8. now you've got something to die for
  9. i'm not willie!
  10. 11th hour
  11. terror and hubris
  12. the brandy and randy show
  13. ruin
  14. wine soundcheck
  15. omerta
  16. death from above
  17. pariah
  18. we've gone completely batty!
  19. the faded line
  20. english coffee
  21. bloodletting
  22. adventures ın the uk
  23. the subtle arts of murder and persuasion
  24. glasgow
  25. vigil
  26. afterthoughts
  27. what i've become
  28. wrapup
  29. black label
  30. outro / credits
  (bkz: http://www.amazon.com/...)

  ''cheers motherfuckers!''
 2. kesinlikle albümden çok çok öte bir performans sergilemiş olan lamb of god ın efsane konser albümü. laid to rest le bir girerler, allah kitap şaşar resmen. hele ki vigil in başında bir çığlık atar ki randy blythe, "ay ay amaniiiin" diye bakakalırsınız adama...

  hepsine tek tek helal olsun demek boynumuzun borcudur.
 3. en keyifli dvd'lerden birisi. konser kısmı zaten aşmıştır. inanılmaz bir performanstır her şarkısıyla. onun haricindeki bölümler ise gayet keyiflidir. özellikle randy'nin mark morton'dan dayak yemesi ve "are you willie?" muhabbetleri en akılda kalan bölümlerdir.
 4. randy blythe konserin philadelphiada olmasının iki sebebi olduğunu söylemiştir. birincisi burası ilk dikkat çekmeye başladıkları yerdir. ikincisi de en fanatik dinleyici kitlesinin burada bulunmasıdır.
 5. mark ın randy yi dövdüğü sahnenin unutulmamasına sebep olacak, insanı kendinden geçiren dvd dir. mark morton -adamım- süper dalıyor randy ye. izlenmesi gerek. bir ara saçlarını çekiyorlar kavga ederken karı gibi o olmasaydı keşke. her metal severin izlemesi gereken bir dvd. lamb of god kraldır demekten kendimi alamıyorum.