merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

kendinden küçük erkeklerle çıkan kadınlar

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #ilişkiler
  1. nedense erkekleri bir parça korkutur.. halbuki hiçbir sakıncası yoktur.. ayrıca eskiler kadinin erkekten büyük olduğu evlilik hallerinde bereketin bol olacağına inanırlar.. sadece çıkmaksa sorun olmaz genelde ama uzun süreli ilişkilerde bayanlar daha erken çöktüğü için fiziksel bir uyum-beğeni sorunu yaşanabilir..
  2. eğer duyduğu gördüğü herşeyi ilk kez söz konusu kadın üzerinde denemeye kalkışacak teenager'lara kadar düşülmemişse, her iki taraf için de son derece keyif verici olacak ilişki.
  3. olduğundan genç görünmesi, neşeli ve güzel (ya da zengin) olması muhtemel kadınlardır.
    hatta sevgilisi ile arasındaki yaş farkı; güzelliği ve neşeli oluşu ( ya da zenginliği) ile doğru orantılıdır. ne kadar şirin ve güzelse (ya da zenginse) kendisinden o kadar genç sevgili bulur.
  4. mutluluğu zor yakalayacak kadınlardır. yani eğer bu kendinden küçüklerle çıkmayı alışkanlık hatta bir amaç haline getirmeyip, öylesine birden bire olduysa hatta kafayı yiyecek kadındır.

takar :
    1. benden küçük olduğu belli oluyor mu?
    2. ben ondan önce çökücem.
    3. beni kullanıyor mu?
    4. beni aldatıyor mu?
    5. arkadaşları benimle dalga geçiyor mu?
    vs vs.

ömrünü yer bu olay kadının. yürümez zaten ilişki genellikle...
  5. yaş farkı erkekte de kadında da önemli olduğu bir gerçek. erkeklerin kendinden küçük kadınlarla birlikte olması göze batmıyor diyenlere çok şaşırıyorum. (bkz: mehmet ali erbil) son eşi kızından en fazla 5 yaş büyük gibi duruyor, sedef erbil zaten kızının * yakın arkadaşıydı... yine de kadınlarda çok daha kötü durduğu kesin. devrimci kadın(!) pınar altuğ un dizide oğlu rolünü oynayan yağmur atacan la beraber davetlere elele kol kola giderken hoş görünüyor mu? hayır. bir de o yaşa inme çabaları var ki tiksiniyorum kendisinden. ikinci örneğimiz de hande yener. bu kadın yanlış bir evlilik yapmış, boşanmış, hülya avşar tarafından sezen aksu ya gönderilmiş ve ses rengi beğenilmiş bir şarkıcı olarak girdi hayatımıza. sonra ne yaptı? önce acı veriyor klibindeki beyefendiyle birlikte oldu, şu anda oğlundan sadece 2, evet 2 yaş büyük biriyle beraber. oğlu 17 yaşında, sevgilisi 19. böyle bir durumda zeka yaşına bilmemne yaşına bakmak gerekli midir? burada aşk var mıdır? sanmıyorum. yahu o sevgilisi olacak adam oğluyla konuşurken seviyesini koruyabilir mi? "oğlum, senin anan.."!??!!
    yine de istisnalar yok mu, var. nilgün belgün gibi. kadının beraber olduğu -yanlış değilsem- beş erkekten dördü yaşça kendisinden küçüktü ama bahsedilen diğer devrimci kadınlar(!) gibi ortalara düşmedi. istisna..
  1. 1