merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

• görseller

• keman çalan hatun
    • keman çalan hatun
  1. 1

keman çalan hatun

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. istanbul üniversitesi devlet konservatuvarında çokça bulunan hatun...

eğer vurgu "hatun"da ise ve burda kasıt seksapalite ise asla bir çellocu ile yarışamayacaktır.bunun dışında biz erkekler neyiz böyle ya..."hatun" da vurgu olmasına kıl oldum çello dan çıktım...bravo diyorum ve kendimi haftanın abazası seçiyorum...
  2. elektro gitar çalan hatunla boy ölçüşemeyecek olan hatundur, evet sadece elektro gitar için geçerli, azınlık bakımından.
    öküz gibi keman çalan hatun güzel fakat alışılmış bir olgudur lakin virtüöz bir gitarist hatun kişisinin sahnedeki olası karizması..heyt.
  3. kendini sanatçı olarak tanıtan ya da kendisini öyle görenlerinden hızla kaçmak gerekir. hatta kendini sanatçı olarak tanıtan herkesten kaçmak gerekir.
  4. karşı cinsin bırakın kendisini izlemeyi ,kendisinden bahsedildiği anda bile ağızlarının yarım karış açılmasına sebebiyet veren hatun.bir nevi fenomen ,bir nevi ilah,bir nevi hayallerin hatunu..halbuki sadece bir parça yetenekli ve sevdiği işi yapan hatun...
  1. 1